МВР станции-къде и условия

  • 16 051
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
моля някой ако е ходил на море в МВР станция да ми разкаже доволен ли е.
Интересува ме разстоянието до плажа и заведенията и барчетата.
За храната в станцията е ясно че ще е на народни цени но ме е страх да не умрем от скука!

# 1
  • Мнения: 1 722
Ходила съм 2 пъти. По-миналата година в Созопол. Станцията е супер. Няколко двуетажни сградички, свързани в едно цяло - корпус. Вътре в базата си има ресторант, барче и стол. Стаята ни беше с 2 легла + фотьол /тогава бяхме само двама още/, масичка с табуретки и гардероб + баня. Отпред имахме нещо като малка верандичка /бяхме на 1-ви етаж/ с масичка и столове. Единственият недостатък беше, че топла вода имаше само сутрин преди плаж, на обяд и вечер в еди колко си часа. Това лято пък бяхме в базата в Несебър. Цената на нощувката беше 4.00 за възрастен и 1,00 за дете /а в Созопол 6,50/. Но самата база се състои от 3 тринайсететажни блока, много е шумно, защото е на 50 м. от Планета Пайнер и бих казала доста задушно. Хубавото е, че има парк за децата, стадион и нещо като детска площадка. Ако още нещо те интересува - питай.
А ... и двете бази са много близко до плажа - в Созопол е малко повече де, 2 пресечки, докато в Несебър е на 50 м. В Несебър има много готино заведение в самата база, а извън нея 2 супермаркета. Но и до другите заведения не е далеч. Е, ако искаш да пиеш кафе в стария град няма да ти е близо, де!
 Laughing

# 2
  • Мнения: 1 329
За мен условията са ОК.Поне 10 пъти съм ходила на станцията в Свети Константин и Елена, 2 пъти на Созопол и един път на Китен.

Анита_79 мисля  че дава цени за служители ( ако не е така, моля да ме поправи), за обикновените хора цените са доста по високи , но приемливи.Например през септември цените са между 9-18 лв на легло на човек за не служители , и храната е с 90% надценка спрямо храната на хората които са от системата на МВР.ЗА децата се плаща 50% от цената на леглото.
Храната не е лоша.
На Св.К & E плажа е много близо, има голяма градина като парк , люлки точно преди плажа, тенис корт, пейки, две кафенета в самата станция.
Точно на входа на плажа има 2 кафета.
Не знам дали ще ви е скучно...Св.К & E  си е курорт като курорт.Е има и доста чужди турсити, но пък Варна е на една ръка разстояние.

За Созопол Анита е разказала, за Китен - имам много добри спомени от там, станцията е на плажа, но от другата страна минава шосе.

# 3
  • Мнения: 1 722
О, да, цените, които посочих са за служители.

# 4
  • Мнения: 139
  Да де аз за служители питам.За станциите ясно-явно са хубави и е добре за дете,има ли хубави заведеня с жива музика,барчета,близо ли са?
Много мерси

# 5
  • Мнения: 1 722
Аз заведение с жива музика не съм видяла  Naughty.
Може и да има, но или не сме го видели, или не е наблизо.

# 6
  • Мнения: 4 406
на Китен фолк клуба е точно пред МВР станцията, незнам как си почиват хората

# 7
  • Мнения: 5 622
За Китен знам, че е най-хубавата станция на МВР на морето. Най-нова била и най-добре поддържана. Иначе аз съм била на станциите във Велинград и на Боровец  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
Бубе, а в тази на Велинград има ли закрит басейн?

# 9
  • Мнения: 98
Ние се подготвяме за зимна почивка в станцията на МВР-Долна баня.Поне желанието ни е такова,ще видим дали ще има възможност,де.Събирам инфо за там.Разгледах я в интернет,много ми хареса  и искрено се надявам да отидем.А после ще споделя впечатления с вас... Joy

# 10
  • Мнения: 176
stef2u  моля те пиши адреса на станцията, за да я видим.

# 11
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Няма басейн-нито на Велинград,нито на Боровец.

# 12
  • Мнения: 98
Ето повече за почивните домове на МВР
http://www.journey.bg/search/?q=%EF%EE%F7%E8%E2%E5%ED+%E4%EE%EC+ … ;submitbutton.y=0

а това е специално за станцията в Долна баня
http://www.journey.bg/search/?q=%EF%EE%F7%E8%E2%E5%ED+%E4%EE%EC+ … ;submitbutton.y=0

# 13
  • Мнения: 1 063
Ние сме били в Несебър и трябва да Ви кажа, че ни е любимо място /разбира се от почивните станции/, били сме и в станцията на Св. Константин и Елена-също останахме доволни.
Зимата сме били на Боровец-става.
Никъде не сме скучали, защото не сме се задържали на едно място.

Общи условия

Активация на акаунт