ядосах се

  • 984
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
форума не беше активен..от яд отидох в едно барче..буковски-на хр.белчев..питах хората дали знаят защо няма форум,а се оказа че те не са го и чували..напих се от мъка..а вие как преживяхте липсата му?

# 1
  • Мнения: 1 860
 Абе, Тони, мама е постнала теми навсякъде, че няма да има форум. Даже и заковани бяха.  Thinking
 
 Аз липсата я преживях в леглото с любимият  luvbed

# 2
  • Мнения: 677
постнала за днес следобед..не за 0-4..е тва е..щом мама ни е излъгала веднъж-ще го направи пак.. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 860
Е, как така в неделя следобед без форум?  Whistling Щеше да има още ядосали се и напити по сред бял ден, което е по-лошото. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 253
хич не съм и разбрала за драмата.
2 бели косъма по-малко Party

# 5
  • Мнения: 25 442
Малииии, къф ужасссс!!!  Shocked Горкият Тони - цели 4 часа без форум!  Cry
Да беше ощастливил жена си в това време, а?  Flutter И без това от тебе не може да се вреди да влезе тук, горката...  ooooh!
Мдааааа, някои пият от радост, други - от мъка, а наш Тони - щото няма форум.  Mr. Green
 Wink Peace

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy
Хубаво е, когато няма форум, така не се разсейвам и свършвам повече работа.  Mr. Green

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 839
Аз пък въобще не съм разбрала, че е нямало форум, а уж съм редовно тук  newsm78...

# 8
  • Мнения: 27 524
Като жаля за нещо и аз се напивам  Crazy Другия път се обади да сме си дружки в пиянството  cheers

# 9
  • Мнения: 920
Днес ок. 7 пъти не успявам да вляза. Явно нещо се работи. Тони, дано не си се напил 7 пъти.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Мдаааааааа, и аз днес имам много проблеми с влизането във форума. Куцо, но факт newsm12

Общи условия

Активация на акаунт