Рийдърс дайджест

  • 853
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 116
Днес получих писмо за участие в томбола!!!  newsm78 Някой знае ли за какво става въпрос??? newsm78

# 1
  • Мнения: 176
Ние също получихме писмо. В интернет пише че е томбола за книгата им "Чудесата на света" и само един от 20 000 участници ще получи парична награда.
 За повече инфо потърси в Google.

# 2
  • Мнения: 2 116
Търсих, ама слаба работа!  Thinking

# 3
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
И в Асеновград получихме - "до живеещия на този адрес". Не знам до кой точно, защото при нас има три семейства. Някаква томбола, награди-пари, кола; "очаквайте червен плик, с който да потвърдите участието си". Много ме съмнява да име изобщо нещо общо с Рийдърс дайджест. Някой "умник" се опитва да зарибява хората да му пращат пари, за да "потвърдят участието си". #2gunfire

# 4
  • Мнения: 164
И ние получихме ....Чакам сега да видя червения плик какво ще има  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 640
имаше такава темичка преди, ама сега търсачката не работи. И аз получих въпросния плик, ама що не четох тогавааа ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 520
Ооо, изобщо нищо не чакайте.
Пуснете търсачката, като започне да работи, и ще попаднете на същата тема от преди няколко месеца.
Минахме през всички кръгове, изпратете това, онова, остана да се тегли голямата награда. Те зачезнаха от хоризонта и сега се появяват със всичкото старо, но отначало. Явно е, че само си презентират книгите и това си е чист спам.

Апропо, пликове за томболата имаше и в съботния тираж на в. "Стандарт".
Практиката им е явно на принципа : "От умрял писмо да чакаш", когато наближи момента за раздаване на награди.  Stop

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 17:53 от SmaRt

# 7
  • Мнения: 2 116
Работата е ясна...  Whistling А цял ден форума ми създава ядове и неможах да използвам търсачката!  Thinking

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
И в Шумен получихме "строго секретните" писма.Става въпрос за покупки на книги,тип енциклопедии по пощата на въпросното издателство.Явно това е втора вълна,защото когато получих писмото пуснах търсачката във форума и изкочи тема от февруари месец.Там ми стана ясно всичко,но не мисля да се възползвам.От някои мами,живеещи в чужбина разбрах,че това е практика в целия свят,а и ние сега не оставаме назад.Тепърва ще писнем от "културен" и не толкова културен спам.Визирам разните рекламни брошури на търговски обекти,покани за екскурзии и т.н. А томболата е за привличане на вниманието ето на- вашия адрес премина през първи кръг....бла,бла и те карат да се чувстваш избран, едва ли не гледай какъв късмет ти се пада,а то като се огледаш всички получили #Crazy newsm78 А иначе всички които са си поръчали книгите казват,че били хубави,луксозни 400 страници с фотографии,първата струвала 30 лв. а втората 42лв

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
До колкото разбрах томболата ще е в края на годината. Преди време писах и сега пак ще отбележа -  поръчах си книгата не заради томболата, а заради самата книга. Много е хубава, с подробни статии и невероятен снимков материал. Да си призная очаквах нещо по-семпло, но бях приятно изненадана.
Относно томболата - това е практика в цял свят. Да си призная 1000 пъти предпочитам да получавам спам по пощата отколкото на всеки 20 минути реклами по телевизията  Naughty

# 10
  • Мнения: 1 264
Получихме при първото раздаване  Grinning поръчвахме книги и т. н.  Crazy сега отново получихме  Joy

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 631
А някой да е спечелил от тези 103 награди или голямата от 6 хил. лв.? И аз за втори път получавам писмо, няма да участвам, но ми е интересно дали има някой, който да е получил награда. Не става въпрос за книгата, защото нея си я купуваш.

# 12
  • Мнения: 1 187
А някой да е спечелил от тези 103 награди или голямата от 6 хил. лв.? И аз за втори път получавам писмо, няма да участвам, но ми е интересно дали има някой, който да е получил награда. Не става въпрос за книгата, защото нея си я купуваш.

Наградите се теглят през декември.Ето другата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78427.0
 

# 13
  • Мнения: 5 622
До колкото разбрах томболата ще е в края на годината. Преди време писах и сега пак ще отбележа -  поръчах си книгата не заради томболата, а заради самата книга. Много е хубава, с подробни статии и невероятен снимков материал. Да си призная очаквах нещо по-семпло, но бях приятно изненадана.
Относно томболата - това е практика в цял свят. Да си призная 1000 пъти предпочитам да получавам спам по пощата отколкото на всеки 20 минути реклами по телевизията  Naughty

И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт