Линола Фетт

  • 11 373
  • 10
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Кажете ми за какво се изписва,вие използвали ли сте ? На каква цена мога да го купя?

# 1
  • Мнения: 3 379
Най-общо казано се изписва за суха кожа. Струва около 10-тина лв тубичката. Има и течно масло за вана за къпане. То си е линолин, не е опасно и няма странични реакции.

# 2
  • Мнения: 6 314
Линола-та е едно от най-добрите кремчета, които съм ползвала за децата, но според мен по-добрият избор е Nachtkerzen Balsam на д-р Тайс.

И двете кремчета са за всякакъв вид груба и суха кожа - за третиране на невродермити, псориазис, студова алергия и т.н.

# 3
  • Мнения: 4 915
Имам и кремчето, и маслото за баня. Въпреки че са предназначени за лекуване на сухи дерматози, при дъщеря ми изключително успешно лекувам обрив на дупето.

В случай на пъпчици я къпя с Линола Фетт - маслото, а обрива мажа 1-2 пъти дневно с Пиоктанин, а през останалото време - с Линола кремчето. Много бързо се повлиява.

Кремът съдържа фъстъчено масло, бял восък, твърд и течен вазелин, ланолин, свинска мас и др.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Linola Fett N е може би най-добрият крем за лице, който съм ползвала през зимата! Аз съм със нормална към суха кожа, и зимата ми се зачервява лицето то студеното, а това е единственият крем, който ми помага! Купувала съм си ултра скъпа козметика за лице през зимата, но това просто е най - доброто!!!

# 5
  • Мнения: 910
Аз ползвам Линола Фет маслото за баня, малката много се кефи, защото и се хлъзга дупето, обаче си е и опасно де... Simple Smile
По темата - изписаха ни го, защото сме с много чувствителна и суха кожа. Използва се принципно за възстановяване баланса на кожата в случаи на дерматози, псориазиси и прочие подобни...

# 6
  • Мнения: 1 680
И аз мисля, че балсама на д-р Тайс е по-добър от Линола Фет- изпробвано.

# 7
  • Мнения: 229
И на мен ми изписаха ЛИНОЛА ФЕТ заради суха и зачервена кожа на бебко / по лицето/ - имаше нещо като лишеи.Много съм доволна, с едно намазване и всичко се оправя  за една нощ. Веднъж бебо се беше подсякъл и с какво ли не го мазах - нищо не помагаше, тогава на своя глава реших да пробвам с Линола и до 2 дена нямаше и следи от раничките и пъпките по дупето.
Аз си го купих за 7лв и нещо от аптеката.

# 8
  • Мнения: 5 500
Аз мажа Цецо с маслото от раждане та до сега, струва от аптечен склад около 8лв, с крема мажа дупе той е горе-долу на същата цена по аптеките на 10лв. Аз също си мажа лицето през зимата с крема, защото съм със суха кожа и съм много доволна, иначе съм като гибсокартон Neutral Face

# 9
  • София
  • Мнения: 4 018
Цитат на: svetlaa
И аз мисля, че балсама на д-р Тайс е по-добър от Линола Фет- изпробвано.

И аз така мисля!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 062
На мен ми беше изписан за една алергия, която лекувах повече от 6-7 години с какво ли не, но ефект нямаше.
С този крем се оправих за дни. Много съм доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт