Помогнете!Кой прави вградени легла?

  • 1 224
  • 3
  •   1
Отговори
С три деца сме и се налага с мъжа да се изнесем в хола , защото апартамента е с две спални и възнамеряваме втората да я направим детска за двете щерки. Та след дълго мислене решихме да си оставим гарнитурата, която е с пружинен механизъм и да си поръчаме за спане падащо легло( което през деня стои вградено в нещо като шкаф (сещате се нали) . По магазини още не сме тръгнали .Искаше ми се първо в нета да намеря някакви производители, които освен леглото да предложат някакви шкафчета и други подобни. Ако някой знае такива, ще съм много благодарна за помощта.

# 1
  • Мнения: 1 858
Преди години в детската стая на моя приятелка имаше такова легло. Приличаше на гардероб и механизма (според детските ми спомени) не беше сложен. Не мога да ти дам съвет къде да търсиш, но бих ти препоръчала да попиташ в някой цех за производство на мебели. Можеш да попиташ и в някоя мебелна къща там мисля ще ти помогнат най-адекватно.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Преди около седмица имаше подобно в Лабиринт-а в Люлин. Секция със шкафчета + падащо легло.

# 3
Благодаря момичета. Никой не пише, че има такова легло. Като че ли не са много популярни.





Общи условия

Активация на акаунт