пак за летния вирус - моля помогнете ми

  • 877
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
здравейте на всички знам че има6е подобна тема преди няколко седмици но не я откривам малкия го хвана но почти се оправи сега ни хвана мен и таткото засега сме с разтройство и стомашни болки и гадене още не сме почнали да повръщаме кайете ми има ли нещо с което да пре4ем този вирус т. к. тепърва започва ако мойе да се пресе4е и изоб6то който го е минал с какво най бързо се е излекувал 4е немога да отсъствам от работа

# 1
# 2
  • Мнения: 420
Тази сутрин и нас ни хвана,само детето де.Беше в ужасно състояние.Повръщане ,разтройство и ужасно беше отпаднал,не можеше да ходи.Изписаха му глюкоза,витамин C,свещички за повръщане и диета.Давам му и сок от лимон смесен с глюкоза и захар,за ядене само сухари и бисквити.В момента не си личи ,че е бил зле,точно за четири часа се оправи.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И нас не ни пропусна летния вирус. Аз бях най-тежко. Първо повръщане, ама много. Обезводних се - на системи. После разстройство. И тъкмо мислех че ми е минало и айде пак ме повтори още по-зле. Помогна ми:
Degan - ампулка, изпива се против повръщане
Sulfaguanidin - 3х2 за силното ми разстройство /10-12 пъти на ден/
Smecta - 2 прахчета на ден
Хидратин алфа - прахчета против обезводняване
Витами С - една голяма ампула на ден

# 4
  • Мнения: 3 456
Смекта е много добер препарат

# 5
  • Мнения: 1 237
За разстройството при вас с таткото може Ентерол-капсули,Сулфагуанидин,Лопедиум.За успокояване на стомаха-Мезим Форте (препоръчвано ми е от лекар).
Ако започнете да повръщате (дано не става) много помагат хомеопатичните свещички Вомитусхил.
И малко диета!
Бързо оздравяване!

# 6
  • Мнения: 468
За разстройство при възрастен - Хидрасек прахчета от 30 мг - 3х2 или 3х3, много бързо минава. При силно гадене и повръщане - мускулно ампула Деган. Изпитано няколко пъти, не само върху мен. Лек хранителен режим, в никакъв случай гладуване, то протрахира болеста.

Общи условия

Активация на акаунт