Времето...

  • 1 933
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Малее...студ, дъжд, а ние на 01.09 тръгваме на море... newsm78
Някой тези дни да се е върнал от морето? някакви отзиви за времето...?
Направо ме е яд, че сега имаме възможност за почивка, а не успяхме по-рано.. Cry

# 1
  • Мнения: 899
И аз сега се треса от възмущение..утре заминаваме, за няколко дни и ми се плаче като гледам времето Sad
Ако някой обнаджеди изтерзаната ми душа -   bouquet

# 2
# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Такъв дъжд се изля преди малко в Ямбол. Само на 100км сме от Бургас. Порой буквално.
Времето в Бургас

# 4
  • Мнения: 3 251
Сега следобяд имаше силна буря, но до утре ще се е разнесло всичко и се надяваме да се порадваме още на оставащите малко летни дни. Иначе сутринта си беше жега...

# 5
  • Мнения: 899
Мдам, аз в Бургас ще ходя. Гледам, че утре следобед и вдругиден ще е слънчево и топло. Все пак се надявам да се цопна в морето  Praynig

# 6
  • Мнения: 4 806
за четъртък дават максимални Т - 18-23. Никак не е много. В Бургас мина порой. Има паднали дървета и спасителните служби помагат... Така че, няма радостни новини за предстоящи отпускари. За тези, които се измъчиха от жегите новините са добри (аз съм сред тях)...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Мале-е-е, в момента е такава буря на морето, че не мога да си тръгна от работа  Laughing
Дано се оправи за вас  Peace

# 8
  • Мнения: 13 512
А сега във Варна има страшна буря и порой....ще ни удави направо!Прогнозта е,че и утре ще вали.

# 9
  • Мнения: 5 103
Еее гадно време бе #Cussing out

# 10
  • Мнения: 934
Така че, няма радостни новини за предстоящи отпускари.

Еееее....обезкуражи ме направо.... Cry Rolling Eyes ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 15 458
В момента в Ахтопол  вали , било е повечето време през деня облачно и снощи е валяло.

# 12
  • Мнения: 1 416
Май само аз и Асса смятаме, че няма нищо по-хубаво от лошото време...  Laughing Есен, добре дошла!  Hug Откога те чакам...

# 13
  • Мнения: 13 512
А, и аз съм към вашата агитка, не обичам лятото и жегите. Обичам да вали дъжд,само дето ме е страх от наводнения, а днеишният дъжд във Варна  е такъв- утре ще се отводняват мази и партери!
В Бургас още ли вали?

# 14
  • Мнения: 1 416
А, и аз съм към вашата агитка, не обичам лятото и жегите. Обичам да вали дъжд,само дето ме е страх от наводнения, а днеишният дъжд във Варна  е такъв- утре ще се отводняват мази и партери!
Ужас...  Confused Почна се пак с наводненията, горките хора...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт