Да си подаря ли домашните любимци?

  • 3 318
  • 25
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Гложди ме мисъл и рекох да Ви запопитам, щото близките ми много ясно - съветват ме да си подаря Трифончо, Гергина и Галилей, съответно заек, костенурка и сомче. Сеньор Ананасов редовно ми мърмори за тях, миришели му, заемали място, като сме ремонтирали къде сме щели да ги слагаме.. И донякъде е прав. Аз си ги обичам, но пък не се грижа подобаващо за тях. Което ме накланя към мисълта, че е по-хубаво да им потърся нов дом, с грижовни стопани и ястия отбрани... ooooh!
Ех, не ми се дават, обичам си ги и Мая им се радва... Разполовен съм и гадая съдбините. Кажете нещо си, молим?
А навярно искам да чуя успокоение, че правилно ще постъпя, ако ги подаря?  Thinking
Хората какви ли не глупости питат и аз имам право на въпросителна!!
Говорете ми. Благодаря!  Hug


Някой ден ще си взема кутумбак. Тук има чудесни фотоси.

# 1
  • Мнения: 3 634
Краставичке, не мога да ти помогна (ако искаш, опаковай ги и ми ги прати де, няма да ти ги върна обратно), но искам да ти благодаря за любовника играещ страстен танц... да не споменавам прекрасната песен (посветена е на тебе, нали?).
Хилеж голям... а коментарите като прочетох и се нахилих още повече.
МЕРСИ!!! Hug и успех с решаването на проблема.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чакай, докато разговарям с вас, някоъ варненка, ако ме прочете, да сподели телефон за фирма, която да дойде да ми вземе килима и да го изпере. Щото съм захърлила предишния номер.

Моф, тенкя!   Hug

# 3
  • Мнения: 9 063
Ах, Краставичество, пред сложен избор си изправено...В името на добитъка и за негово добро е по-добре да ги подариш на някой, ама да си сигурна че ще ги гледка грижливо, ако наистина проявяваш несериозничество спрямо тях. Ако се мъчат животинките, подари ги, няма какво да се чудиш. Като гледам, нямаш намерение да подобриш грижите Blush така че намирай йм стопанин. Успех в начинанието !
Аз лично пред такъв избор не мога да съм изправена, щото си гледам котаната много грижливо и без нея не мога да живея...но ако някой ден, поради някаква съдбовна причина се наложи да я дам, ще го направя ако е за нейно добро. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 760
За детенце няма по-добра компания от тази на домашните любимци... Така че майтапът настрана - недей!

# 5
  • Мнения: 1 533
Мадам Ивет, нямате ли селска резиденция? Хем няма да са в града, хем няма да се разделяте завинаги.
Ние на село имаме свободно подскачащи зайци из двора, една костенурка Костадинка, имахме и един таралеж, но кучето го изяде ooooh!...муцуната му беше цялата в бодли, извинете ме...

Добре ще се чувстват там, костенурката се окопава някъде късно есента и напролет първа напада салатите.

# 6
  • Мнения: 8 917
Това със " селската резиденция" Joy е чудесно решение Peace

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако костенурката ти може да живее на въздух (на двора, разбирай) - опаковай я с три листя маруля и ми я пращай. Искам да пусна една коруба на двора, да спъвам изненадващо неразбиращите що се мести тоя камък.
Иначе - не знам... какво да ти говоря - ако смяташ действително, че не ги гледаш добре и не можеш да се грижиш подобаващо за тях - търси им нов дом, особено ако съпружеството мърмори. Ако не - замотай го с ласки и си ги дръж.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да си кажа и аз мнението Laughing- щом детето им се радва и си ги обича, насилете се да полагате малко по-редовни грижи до времето, когато самата Мая ще може да помага Hug. Според мен идеята за животинка+малко дете е детето да се научи да полага редовни грижи, за някой, който има нужда от такива. Мишо също не може много да ми помага, но като сменяме водата на рибката и мием аквариума носи камъчките и рапанчетата и ги "мие" на чешмата Grinning.

# 9
  • Мнения: 1 448
Остави си поне едното зверче вкъщи  Hug

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Остави си поне едното зверче вкъщи  Hug
Поне няма да ви е толкова мъчно... Confused
Ние имаме сал една златна риба, и тя ми идва в повече, а челядта ненаситна иска още и още домашни любимци. Всеки ден си сменя желанието. Кон, лисица, хипопотам и октопод са последните желания.
Дали да не ви го пратя (Самуилчо), за домашен любимец?
Много добро дете, лесно се гледа, нищо не яде.

# 11
  • Мнения: 1 937
За черепахата не разбрах - сухоземна, водолюбива!?  Simple Smile
Ако е първата, мога да те улесня, сигнализирайки на съответните служби...
Възможност да те приберат на топло, докато се разреши проблемът.
А мога и да я приютя, ако всички участници си траят...

Абе я ги дай всички насам и хич не размишлявай повече!
И шъ съжеляваш, да знайш!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не бих ги подарила Crossing ArmsС малко повече грижи, няма да миришат.

# 13
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
НЕДЕЙ! ТЕ са си твои, и винаги има начин да си ги гледкате, при все че не са ти трудоемке - не искат разходки,не искат къпане, миене всеки ден, както е при мен например.
По -добре убеди сенъора, че те внасят положителна енергия, и влияят положително на секса Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Намери им едно ъгълче,което да е вашата мини зоо градина, и не се лишавай от тях Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Гергина е червенобуза костунера, плава във вода. АКвариумът й е грамадански. На зайека къщата също е грамадна. Приятелка сключи сделка да отглежда водолюбивите, сега ще мисля бай Зай на кой приближен да дам. Всъщност, договорката е за постоянно отглеждане, но е възможно да ми залипсват гадините и да си ги поискам, та бъдещите стопани да са наясно с кого се захващат.  Embarassed Тъй е то. Просто идущия сезон няма да се получи, а искам някой да ги обича по-често тези твари.
Като порасна ще си взема игуана. Решено е.  Heart Eyes

Благодарим за разбирането, много благодарим! Hug

Общи условия

Активация на акаунт