ЯСМИН един въпрос?

  • 730
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Някой знае ли дали трябва да се прави по4ивка от един месец след като се пият 6месеца ,аз ги пия ве4е  година и нещо и сега разбрах 4е трябвало да се по4ива ,някой знае ли?

# 1
Преди един месец зададох този въпрос на моя гинеколог, защото и аз ги пия от миналия юли, но той каза , че не трябва, ако се чувствам добре и нямам проблеми. Между др. случва ли ти се по-често да те боли глава от както пиеш Ясмин?

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Преди един месец зададох този въпрос на моя гинеколог, защото и аз ги пия от миналия юли, но той каза , че не трябва, ако се чувствам добре и нямам проблеми. Между др. случва ли ти се по-често да те боли глава от както пиеш Ясмин?

аз не съм ги спирала,но да балеше ме главата дни преди да ми дойде от ясмина.

# 3
  • Мнения: 83
Да боли ме даже и в момента ,на моменти  пия Аулин ,но не предполгах 4е може да е хап4етата ,пак не мога и  да ги спра защото ги пия за да ми идва не пия ли няма цикъл ,освен главоболието нямам други оплаквания

# 4
  • Мнения: 3 456
За какво се пие този Ясмин? Благодря!

# 5
аз също не предполагах че е от хапчетата, защото имах проблеми с окото и мислех че е от него, но главата продължава от време на време да си ме боли и след като окото ми мина. Дали това не е причина да спра хапчетата в такъв случай. Малко ме е страх да питам гинеколога ми щото ако ми каже да ги спра, трябва да измислям друг метод за контрацепция,а вече си свикнах с Ясмина. Много гадно, чудя се какво да правя.

# 6
  • София
  • Мнения: 223
Наистина боли глава от Ясмин,затова е добре да се спрат ако главоболието се засили,може да  се стигне и до мигрена.Аз пиех тези хапчета допреди две години и получих страхотно главоболие!Питайте за всичко и четете листовката!  bouquet

# 7
  • Мнения: 7 640
За какво се пие този Ясмин? Благодря!
контрацептив

Общи условия

Активация на акаунт