За пюретата на Хип

  • 1 403
  • 25
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 109
Мами,
Захранихме се с пюретата на Хип - тиква,тиква+картоф,тиква+морков.Купих тиквичка+картоф,но в него се оказа, че има и ориз.Ориз още не е опитвал, както и тиквичка т.е. два нови компонента.Как да постъпя при положение, че двукомпонентни пюрета вече няма - или са с пълномаслено мляко или със сметана.В пюрето карфиол+картоф също има ориз, а и карфиол не знам дали в началото на захранването може да се дава.Мога ли да дам тиквичката с картофи независимо, че има и малко ориз.
От другите марки няма разнообразие в нашия град или въобще не ги зареждат.
Помагайте, защото вече се обърках.

# 1
  • Мнения: 765
 Не се притеснявай от ориза , бебето ти вече е достатъчно голямо според мен и ако няма изрична забрана от педиатъра ви не виждам защо да не дадеш ориз , а и Хип са едни от най- добрите пюрета на пазара ... Ако е прекалено гъсто за бебето може да го разредиш . Успех !

# 2
  • Мнения: 695
мисля,че няма проблем да дадеш пюренце което съдържа и ориз Peace

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Давай на детенцето, ако му хареса. Оризът с нищо не може да му навреди, аз съм давала оризова вода на Вики като много малко бебе. Ако те притеснява има и други марки пюрета - това, че при Хип има по-голямо разнообразие, не означава, че детето ще яде всичките, Вики ядеше не повече от 5 вида.

# 4
  • Мнения: 992
мисля,че няма проблем да дадеш пюренце което съдържа и ориз Peace

и аз съм на това мнение

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Спокойно може да дадеш. И аз захраних с това пюре, естествено след картофа и тиквата. Само дето това пюре се оказа толкова гъсто, че се налагаше да го разреждам с кърма или АМ. Иначе аз не можех да го ям, а какво остава за малко бебе  ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 621
мисля,че няма проблем да дадеш пюренце което съдържа и ориз Peace
Peace

# 7
  • Враца
  • Мнения: 109
Много благодаря за отговорите и подкрепата!
Пюрето с карфиол+картоф и броколи+картоф дали са подходящи като следващи при захранването(след тиквичка+картоф)?Пюрета със сметана откога мога да давам?Ако ме посъветвате и за безглутеновите каши кога да включа....Много въпроси,ама и страховете ми са големи....Още един път благодаря!

# 8
  • Мнения: 7 803
аz с броколите бих иz4акала, карфиола е ок
сметана о6те не съм, давала   Rolling Eyes ка6а дадох месец след като zахраних

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Първите каши са за след 4-тия месец.

# 10
  • Враца
  • Мнения: 109
Първите каши са за след 4-тия месец.
Да де, ама колко време след захранването със зеленчуците могат да се включат, по принцип, и други храни като каши и плодови пюрета?

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Първите каши са за след 4-тия месец.
Да де, ама колко време след захранването със зеленчуците могат да се включат, по принцип, и други храни като каши и плодови пюрета?


Интервала е 3 седмици, но аз изчаквах месец

# 12
  • Мнения: 27 524
Не се притеснявай от ориза , бебето ти вече е достатъчно голямо според мен и ако няма изрична забрана от педиатъра ви не виждам защо да не дадеш ориз , а и Хип са едни от най- добрите пюрета на пазара ... Ако е прекалено гъсто за бебето може да го разредиш . Успех !

Подкрепям напълно  Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай от ориза , бебето ти вече е достатъчно голямо според мен и ако няма изрична забрана от педиатъра ви не виждам защо да не дадеш ориз , а и Хип са едни от най- добрите пюрета на пазара ... Ако е прекалено гъсто за бебето може да го разредиш . Успех !
Peace
Хубави са пюретата на Хип , а колкото до ориза -  според мен няма проблем.

# 14
  • Мнения: 118
мовеш да дадеш , не се притеснявай , аз също така я захраних с HIPP

Общи условия

Активация на акаунт