Как да махна белези от пъпки?

  • 3 445
  • 6
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Излезнаха ми дребни пъпки по ръцете,най-вече по дясната ръка,така и не разбрах от какво.На морето ми се махнаха,но останаха белези,които стоят като тъмни петна сега,когато съм с тен.Момичета,препоръчайте някакъв крем да се мажа.Дали ще стане с Контрактубекс?

# 1
  • Мнения: 6 155
За да не станат по-големи белези, по-добре се посъветвай с дерматолог.  Peace
Мисля, че от Контрактубекса няма да имаш голям ефект Confused

# 2
  • Мнения: 1 254
не, Контратубекс не е за такъв тип белези.
 newsm 78

вземи някакъв ексфолииращ лосион или тоник и след нанасяне мажи петънцата и със слънцепрдпазен продукт докато още има топли дни.  Simple Smile
Можеш да се пробваш и със сок от лимон - той има АНА + слънцез. продукт.
Едва ли ще имаш трудности - там кожата не е прекалено нежна и ще се справиш по-бързо.

  bouquet кожа!

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами те не са кой знае колко големи белези,по-скоро тъмни петънца тук-там,но ме дразнят.Някой да има отзиви за Скинорен ?

# 4
  • Мнения: 4 915
Скинорен е за активно лечение на акне, не е за заличаване на тъмни петна.   Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 266
Специално белези по лицето третирам с един продукт на Avon- нещо като лазерна терапия звучеше. Има витамин С и доста добре избелва.
Миналата година на горния клепач  на окото ме беше одрала котката и ми остана грозен белег. Козметичката ме предупреди, че ако през лятото не го мажа, ще се пигментира и после нищо не може да ми помогне. Та ми препоръча Мадекасол и оправихме проблема. Но това си е лекарствен продукт и не е хубаво за всеки белег от пъпка да се маже.
По ръцете предполагам, че може и по- силни продукти да се пробват. Но мисля, че белезите ще се заличат сами с течение на времето. Simple Smile

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
И аз щях да пиша за Мадекасол-а, и видях, че вече ти е предложен. Той по принцип е за заличаване на стари белези, и определено е ефикасен. Wink

Общи условия

Активация на акаунт