Za VIP staite...?

  • 703
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Моля за информация,знаете ли нещо за VIP стаите в Майчин Дом... какво представляват, какви са цените, има ли достатъчно такива и още нещо любопитно ако се сещате Simple Smile
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 55
В поделението за родилите секцио има само 1(за втора не съм сигурна). Майката, която беше в нея, беше платила и няколко нощувки преди да постъпи за да си я запази.
ВИП стаята не е нещо особено, теракот, легло персон и половина, хладилник, телевизор и самостоятелни баня и тоалетна. Може да те посещават когато си поискат и да си вземаш бебето когато поискаш, на другите ги дават само за хранене.
Въпреки че не е кой знае какво горещо ти я препоръчвам, нямаш представа какви са условията в другите стаи, за общите баня и тоалетна няма да говоря. По-зле са и от градските.
Аз бих родила там само ако мога да си осигуря ВИП стаята.
Незнам нищо за ВИП стаите в другото отделение.

Успех!!

П.С. Имаш ли доктор? Кой, ако не е тайна?

# 2
  • Мнения: 24
П.С. Имаш ли доктор? Кой, ако не е тайна?
[/quote]
Мерси за информацията
Това ще ми е второ раждане но преди 2,5 години имаше само една стая VIP и нямаше място. Една приятелка беше в такава, но не знам цените какви са:-( Дано сега да има свободни, ще си взема задължително.........по другия въпрос имам доктор....Ивет Райчева, сега ще раждам за втори път при нея

# 3
  • Варна
  • Мнения: 199
Наскоро бях в София и ходих в Майчин Дом. Първоначално бях се ориентирала да раждам там. Срещнах се със старшата акушерка и разпитах обстойно за стаите, за условията, за VIP отделението... Съветът и беше да не се дават излишно пари за VIP стая, тъй като каза, че в момента правели ремонт на цялото родилно отделение и стаите на родилките щели да станат дори по-хубави от тези на VIP, а самия VIP каза, че не бил нищо особено.  Това бяха нейните думи, аз лично не съм ги виждала и не знам как изглеждат. Каза ми още, че до края на септември - началото на октомври трябвало да приключи ремонта.
Надявам се поне малко да съм ти била полезна. Поздрави от Варна!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз родих там.Бях във Вип.Има две стаи на етажа за секцио-не една.
На мен много ми хареса стаята-телевизор,бокс с хладилник,легло,ал.дограма и най важното самостоятелна тоелетна.Много чисто и беше ново.
Най-големия плюс,че е наистина могат да ти идват по всяко време на посещение.Мъжа ми  е идвал след 8 вечер.Simple Smile))Препоръчвам стаята.30лв.е.3 но6тувки по 3 лв,една в интензивното и вече изписват на 4 ден след секцио.
успех!

# 5
  • Мнения: 24
Много ви благодаря за инфото. Очаквам бебето всеки момент, така че може да не хвана ремонтираните стаи, но ще се възползвам..... все пак предишното ми пребиваване в следродилното отделение беше малко кошмарно, с една меко казано ултра нехигиенична родилка. Миришеше много лошо даже акушерките и казваха да отиде да се измие, но тя и така не го направи...ужас
Благодаря ви мами:-)

# 6
  • Мнения: 329
Изписаха ме на 24.08 бях на 12 етаж в новия корпус видях ВИП стаята освен мебелите не се различаваше много от останалите стаи, легло, гардероб, хладилник, един фотьойл, телевизор и баня с тоалетна, бебето беше при майката. Останалите стаи, в които бях и аз бяха с по две легла, беше ни по-забавно и има с кого да си говориш, бебетата също са при нас, нашата баня беше по-хубава от випа, с моноблок, подвижен душ и хубави плочки, ПВЦ врата и дограма. За ВИП стаята, доколкото знам цена е 35 лв.

Общи условия

Активация на акаунт