след раждане смъкната матка

  • 874
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Имам този проблем след раждането на сина ми а сега след раждането на дъщеря ми проблема стана още по голям.Има ли други мами с подобен проблем и как се чувствате?След второто раждане(преди два месеца)Като отидах на контролен преглед лекаря ми каза ,че влагалището ми седи отворено и ще трябва да се подложа на пластична операция.Да ама майка ми имаше същия проблем и си прави операция която се указа явно неуспешна защото казва ,че се чувства както преди.При мен има един дискомфорт като се пренатоваря с чистене примерно.ЧУВСТВАМ СЕ НЕГОДНА ЗА УПОТРЕБА!!!Не смея дори сексда правя с мъжа ми.Оправдавам се с това ,че няма кога.Моля споделете ако и вие имате подобни проблеми!

# 1
  • Мнения: 549
хайде мамчета, нали не съм единственна аз с този проблем?

# 2
  • Мнения: 1 705
            Преди време една друга мама беше пуснала подобна тема тук. Пробвай с търсачката, но мисля,че ставаше въпрос за смъкнато влагалище. Успех в търсенето!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
Миличка, аз бих препоръчала да се оперираш. Аз бях проучила въпроса преди да родя и за щастие нямам този проблем, но бях разпитала подробно моят лекар за въпросната операция и доколкото разбрах няма от какво да се притесняваш и да си причиняваш страдания /по-скоро психически/, а незабавно да взмеш мерки. Мога да ти препоръчам с вде ръце моят лекар- много майчета го знаят от форума, той ги е израждал, така, че ако решиш- ще ти дам координати да дайствате.
Той е в Майчин дом, но приема в частния си кабинет близо до МД- и операцията ще ти е в МД, но в частния кабинет се плаща 25 лева мисля, прегледа.
Казва се Димитър Гунев.

# 4
  • Мнения: 549
Ако се подложа на такава операция не трябва да вдигам нищо тежко.С малко бебе това е невъзможно,за това трябва да го отложа поне за две год. докато беба порасне

# 5
  • София
  • Мнения: 3 359
Не, само известен период от време трябва да се пазиш. И след секцио не трябва да вдигаш тежко известно време, както и след други операции, но смятам, че може да се организира помощ за този период Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт