Юлиана Кънчева родила момче

  • 4 213
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Вчера. Някой знае ли подробности?

# 1
  • Мнения: 9 668
 Да им е живо и здраво!!!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Радвам се Grinning

# 3
  • Мнения: 7 474
Не съм чула още нищо, но ако е така да е живо и здраво.


Ето и малко за историята на зачеванета и  Tired http://www.bulgaria-press.com/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1939

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
  bouquet
Много хубаво!
Да е живо и здраво!

# 5
  • Мнения: 42
Да са живи и здрави двамата нека Господ на всеки да дава детенцце

# 6
  • Мнения: 1 666
Тя казваше нещо за средата на септември ... май са подранили ... Да й е живо и здравичко детенцето!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
само знам, че е пациентка на д-р Дяволов, защото при последното ми посещение като бременна при него, тя излезе преди мен от кабинета и се уговаряха за секцио през септември.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Не помня точно дали по тв-то или в някое списание но там се казваше, че има назначено секцио на 5.09. Но пък гледах едно интервю с нея още в началото на бременността и в която казваше, че термина и е началото на октомври /запомних го защото и ние сме за тогава/ Явно ще чакат само да влезне в деветия месец и ще и правят секциото.

# 9
Да им е живо и здраво детенцето!Много търпение и кураж им трябва ,пък и си им беше време на двамцата!Да разберат какво значи да се откажеш от сладостите на нощния живот и да се отдадеш на един малък ревльо! 1stroller  ylinfant

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Туи пише днес dira за нея http://life.dir.bg/2006/08/29/news600500.html

# 11
  • Мнения: 3 098
4естито и да им е здраво детенцето  bouquet

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...сега остава да видим от съседния форум ще кърми ли Grinning
Четох интервю с нея в сп.Тема, където казва, че силиконът не пречи на кърменето (което е така) и тя би искала да кърми, но "то Божа работа - или имаш, или нямаш''... Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Да им е живо и здлаво детето!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 819

Статията е с днешна дата, а се говори в бъдеще време за секциото.Всъщност родила ли е или не? Всички казват честито, да им е живо и здраво...а излиза, че не е родила?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт