добър фризиор в пловдив искам да сменя цвета

  • 1 134
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
    Здравейте  имам нужда от съвет.Искам да си сменя цвета на  косата  Rolling Eyes в момента съм черна и искам да се направя кестенява такъв е естествения ми цвят ....но...очаквам от вас да ме посъветвате къде да отида за тази промяна не искам да ми изгори косата...ако някоя от вас е минала по този път и може да ме посъветва ще съм безкрайно благодарна.
                 По принцип ползвам услугите на Лъчо в Арлета на главната за подстригване ,но не съм се боядисвала там.'
                       Очаквам вашите мнения и съвети. Laughing

# 1
  • Мнения: 2 952
 При Марчела в Тримонциум. Peace Страхотна е !Всеки път щом си идвам в БГ съм там.Тя е едно младо момиче , към 30-те , готина е.Имах телефон....защото става със  записване......ако искаш да потърся....ако не , отбий се , още като влезеш от главния вход попитай ....ще те насочат.Иди.

# 2
  • Мнения: 3 453
А ти правила ли си си нещо такова при нея?Ако межеш да ми намериш телефон ще съм ти безкрайно благодарна Grinning

# 3
  • Мнения: 590
И Диана в същия салон е много добра. По принцип ходя при нея, но съм сядала и при Марчела. И трите момичета във фризьорския на Тримонциум работеха в Арлет. Добри са, но задължително трябва да си запазиш час. 

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Срещу Тримонциум има една банка със сини стъкла на втория етаж има фризьорски салон- ИНТИ. Косата ти е в сигурни ръце и можеш да си абсолютно спокойна, но е доста скъпичко, затова и се отказах. Сега ходя в Смирленски(ул. Голаш планина) в друг салон. Там също съм много доволна правила съм си кичури, боядисвала съм се и винаги съм оставала много доволна, а и цените са нормални. Салончето е ново и е много кипро.

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
Колкото и да е добър фризьора при който смяташ да отидеш и той няма да ти помогне,ако косата ти е многократно третирана. Зависи колко е дълга и колко черни бои има наслоени по нея.Ако има само един слой боя попитай за Remower.Това е препарат,който смъква боя,без да я изрусява,но при условие,че е само един слой.Ще следя темата с интерес,пиши какво се е получило.Успех

# 6
  • Мнения: 3 453
     Косата ми е черна от около 2 години може и по малко да е преди това е била руса и червена.Не е изтощена в момента е в отлично състояние.А за тримонциум можете ли да ми дадете някакъв телефонен номер на въпросната Марчела?

# 7
  • Мнения: 959
0899105844-Марчела

# 8
  • Мнения: 2 952
Е браво, ето и телефона , неможех да го намеря , щях направо да ида като си ходя в БГ.Мерси и от мен.

# 9
  • Мнения: 3 453
БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРНОСТИ ЩЕ СЛОЖА СНИМКИ КАТО ИДА ДА МЕ ВИДИТЕ ПРЕДИ И СЛЕД Laughing

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз много дълго си нямах добра фризьорка-все ходех при различни "много добри" и все не оставах доволна.От две години вече си реших проблема.Фризьорката ми работеше в Арлет до Новотела,но от половин година си откри свой собствен салон на "Отец Паисий".Подстригва и боядисва страхотно,а и ти дава съвети какви продукти да ползуваш за косата си.Запази всичките си клиенти от Арлет и при нея може да се отиде само с предварително записване-ако се интересуваш ще ти изпратя телефона и в лични.

# 12
  • Мнения: 550
чакаме снимикиии

# 13
  • Мнения: 3 453
Момичета чакам да ми приключат червените гости и се замислям за марчела в тримонциум Naughty

# 14
  • Мнения: 3 453
Момичета бях днес на фризиор обезцветиха ме с някаква безамонячна супра и станах като на тъмни кичури и ми казаха че след 20 дни ще ме намажат с така мечтаното от мен светло кестеняво и ще стане.Косата ми си е здрава и даже няма нужда от подстригване каза фризиорката.Бях в тримонциум при Лили.Много благодаря на всички за съветите следващия път ще кача снимки за да видите промяната.

Общи условия

Активация на акаунт