смяна на лекаря

  • 401
  • 8
  •   1
Отговори
момичета дайте съвет, искам безболезнено и учтиво да уведомя наблюдаващия си гинеколог, че няма да раждам при него и че съм се насочила към конкретен родилен дом, как да го направя и какво трябва да си взема от до сега правениете изследвания и консултации, кой ще ми попълни обменната карт и тн.?

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
а този с който ще го смениш, работи ли по здравната каса?

# 2
лекаря с който мисля да го сменя е от родилния дом и затова ми се искаше да се запознае със състоянието ми по от рано

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
Наблюдаващия те гинеколог е длъжен да ти даде направлението и обменната карта и всичко останало. Според мен не бива да се притесняваш че няма да раждаш при него, не си длъжна, особено ако не сте правили някакви договорки досега. Просто му кажи, че си решила да раждаш еди-къде си и това е, взимаш си документите и си заминаваш. Не може да ти направи проблем, нали? Длъжен е да ти попълни всичко. Той в същия родилен дом ли работи, където си решила да раждаш?
Успех и леко раждане.   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 404
Наблюдаващия те гинеколог е длъжен да ти даде направлението и обменната карта и всичко останало. Според мен не бива да се притесняваш че няма да раждаш при него, не си длъжна, особено ако не сте правили някакви договорки досега. Просто му кажи, че си решила да раждаш еди-къде си и това е, взимаш си документите и си заминаваш. Не може да ти направи проблем, нали? Длъжен е да ти попълни всичко. Той в същия родилен дом ли работи, където си решила да раждаш?
Успех и леко раждане.   bouquet
Peace
изобщо не се притеснявай- взимай документите- и при другия. И аз го направих.

# 5
  • Мнения: 8 917
Наблюдаващия те гинеколог е длъжен да ти даде направлението и обменната карта и всичко останало. Според мен не бива да се притесняваш че няма да раждаш при него, не си длъжна, особено ако не сте правили някакви договорки досега. Просто му кажи, че си решила да раждаш еди-къде си и това е, взимаш си документите и си заминаваш. Не може да ти направи проблем, нали? Длъжен е да ти попълни всичко. Той в същия родилен дом ли работи, където си решила да раждаш?
Успех и леко раждане.   bouquet
Peace
изобщо не се притеснявай- взимай документите- и при другия. И аз го направих.
Така направих и аз - не си длъжна да му обясняваш нищо Wink

# 6
Гинеколога който следи бременноста ми е на частна практика, родилните домове в които изражда не ми "допадат", а и напоследък ме паникьосва без да има причина както се оказа в последствие, чакам за преглед по 30 мин. въпреки уговорен час, въобще не ми харесва отношението му
От него какво трябва да получа, картона с досега правените прегледи и изследвания и попълнена обменна карта или ............?

# 7
  • Мнения: 8 917
Гинеколога който следи бременноста ми е на частна практика, родилните домове в които изражда не ми "допадат", а и напоследък ме паникьосва без да има причина както се оказа в последствие, чакам за преглед по 30 мин. въпреки уговорен час, въобще не ми харесва отношението му
От него какво трябва да получа, картона с досега правените прегледи и изследвания и попълнена обменна карта или ............?

Точно така + направление за раждане без дата Peace

# 8
момичета много ви благодаря за съветите

Общи условия

Активация на акаунт