Koe е по-правилно?

  • 2 049
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Да давам пюрето от лъжица или разбито в шише с млякото newsm78

# 1
  • Мнения: 2 019
според мен от лъжица

# 2
  • Мнения: 1 284
и според мен с лъжичка Hug

# 3
  • Мнения: 3 356
100% лъжица

# 4
  • Мнения: 3 339
Именно това е една от целите на захранването - бебето да се научи да яде от лъжичка.
А и признак за готовност за захранване е бебето да е загубило рефлекса да избутва с езиче, което просто няма как да се провери по друг начин освен с лъжичка.

# 5
  • Мнения: 210
Именно това е една от целите на захранването - бебето да се научи да яде от лъжичка.
А и признак за готовност за захранване е бебето да е загубило рефлекса да избутва с езиче, което просто няма как да се провери по друг начин освен с лъжичка.

  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
С лъжичка Peace

# 7
  • Мнения: 7 640
с лъжица- чисто

# 8
  • Мнения: 992
с лъжица без мляко

# 9
# 10
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 404
По-правилно е с лъжица, както са ти казали момичетата, на но 4 м. едва ли ще се справите, поне при нас не се получи,просто детето не беше готово, а аз дадох пюре по съвет на педито. И като не се получи с лъжицата, започнах да го слагам в шишето, с мляко и така го излапваше цялото. Като казах на педито, че не иска с лъжица - той ми вика "Ти луда ли си, давай с биберон какво ще се мъчиш." Виж дали имате всички признаци за започване на захранването първо, има ги в библиотеката. Извинявай, че се отклоних от въпроса ти, но направих това отклонение, за да не се чудиш защо не яде и плюе и да не се мъчите взаимно. Ако нямате проблем, игнорирай мнението ми.

# 12
# 13
  • Мнения: 8 917
Според мен - с лъжица. Стига детенцето да е готово за това  Peace

# 14
  • Мнения: 5 103
Питам не за малката, а попринцип, защото днеска имах спор по този въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт