КОНТРАКЦИИ

  • 687
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте искам да ви питам относно контракциите от 2-3 дни получавам постоянно стягане на корема и не съвсем регулирани болки ниско долу това подготвителни контракции ли са или не а до термина има 20 дни. А и коремът ми е слязъл надолу. Дали скоро ще се появи бебо? newsm78

# 1
  • Мнения: 220
Не се притеснявай. Това са най-вероятна т.нар. подготвителни контракции- те се появяват някъде около месец преди раждането. Но ако зачестят- отиди при гинеколога си. Успех.

# 2
  • Мнения: 1 233
И според мен това са подготвителни контракции. Аз ги имах още от 8-мия месец.

# 3
  • Мнения: 5 026
 Предполагам са подготвителни. Ако са истински-ще разбереш! Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Истинските болят доста и ще ги познаеш веднага..Тези са подготвителни - Бракстън Хикс, знам че се казват...

# 5
  • Мнения: 2 019
няма как да не усети6 истинските

# 6
  • Мнения: 3 425
Най-вероятно са подготвителни,но аз от подготвителни направо 'скочих' в истинските(2 семици преди термин)  Crazy най-важното е да не преставаш да усещаш бебчо и все пак не е лошо да отидеш на лекар!
Успех и леко раждане  Peace

# 7
  • Мнения: 742
Истинските - истински се усещат - повярвай, не можеш ги сбърка!
Успех и леко раждане!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравейте искам да ви питам относно контракциите от 2-3 дни получавам постоянно стягане на корема и не съвсем регулирани болки ниско долу това подготвителни контракции ли са или не а до термина има 20 дни. А и коремът ми е слязъл надолу. Дали скоро ще се появи бебо? newsm78
По-добре звъни на док, той най-добре ще ти каже щом имаш болки  Wink
Успех   bouquet

# 9
  • Мнения: 804
Аз нямах подготвителни контракции, така и не разбрах какво е докато не се почнаха 3-4 дена преди да родя. Отначало бяха съвсем леки, нерегулярни и не болезнени. Но с времето се засилваха, зачестяваха и боляха повечко. Доколкото разбирам ти си вече в 9 месец, така че е възможно и да са истинските. Леко раждане  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 508
Аз имах подготвителни още от седмия месец. Истинските няма как да сбъркаш Успех!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт