Малко идиотски въпрос, но... носите ли чорапогащници?

  • 10 930
  • 111
  •   1
Отговори
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И как успявате да намерите своя размер и подходящ цвят, примерно, през летния сезон?
Аз лично се виждам в чудо Rolling Eyes
Работата ми е такава, че не мога да се Опна в офиса по голи краЦИ Mr. Green, налага ми се да нося всекидневно. А вече и така съм свикнала, че в обувка на бос крак се чувствам доста некомфортно, колкото и да е качествена и удобна пак залепва, прави ми рани... ей-такива екстри Tired
Магазинната мрежа обаче изобщо не ми помага в това отношение.
През летните месеци е направо събитие, ако успея да улуча някъде размер I или II, за подходящ цвят пък да не споменавам - или има само черни Crazy или някакви прекалено светли, почти бели нюанси - като обуя такова нещо и без това светлата ми кожа добива (тук цитирам Белинда) вид на 'замразено пиле'.
Също така много странно ме гледат продавачките като попитам за този артикул през юли, да речем.
Ясно, че лятото е нискооборотно за такъв вид стока, но чак пък да няма и една бройка от определен размер Thinking
Никой ли вече не носи чорапогащници (каква дума Crazy) newsm78

# 1
  • Мнения: 5 577
Лятото не нося, но другите сезони да.

Винаги си купувам по-голям от за мен (т.е. аз съм 166, вземам поне за 174).  Crazy
Много са икономични в производството и така има шанс да ми станат.

Винаги, винаги по-голям.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 019
през зимата само

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А, Вергилия, те размерите са друга тема Grinning

Уж са почти еднакви таблиците на всички, но нещо има гнило в Дания Mr. Green
Един I-ви размер, на Pompea май беше, ме облече почти цялата, чак бюста ми покри Crazy и го прехвърлих на братовчедка ми, на нея й дойде точно, тя е метър и осемдесет висока Shocked
Аз съм с 1 см по-ниска от тебе Simple Smile

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нося (само през лятото не нося). И аз съм 166 см. висока и си взимам най-малкия размер.
И аз все търся по-тъмно бежов цвят (карамел, примерно), а има само светли (замразеното пиле).  Rolling Eyes
Ще пробвам с по-голям размер.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 390
Когато е студено нося, през лятото - не, не ми се налага /и добре, че не знам как бих го изтърпяла в жегите/.

# 6
  • Мнения: 431
Нито лято нито зима нося чорапогащници Naughty немога да ги търпя , откачам започва да ме сърби по цялото тяло Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 474
Нито лято нито зима нося чорапогащници Naughty немога да ги търпя , откачам започва да ме сърби по цялото тяло Mr. Green

Хи, хи , от една порода сме  hahaha

# 8
  • Мнения: 569
Не нося чорапогащници. Много ми дразнят, дано да не се налага да нося някога.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Не нося изобщо, даже в най-големи студове, пречи ми, дразни ме, побърквам се направо  #Crazy

# 10
  • Мнения: 5 228
Не нося чорапогащници. Нося основно панталони, а ако случайно съм с пола или рокля, изискващи чорапогащник, което се сключва около 5 пъти годишно, нося дълги чорапи.  

# 11
  • BG
  • Мнения: 390
Нося чорапогащи и обичам да ходя с рокли и поли, лятото в горещините съм боса, а в дни като днес - с чорапогащник.

# 12
  • Мнения: 7 186
Чорапогащници нося само през студените сезони, когато съм с пола, цветът- в зависимост от тоалета. Под панталони и дънки не слагам, дори и камък да се пука от студ, дразни ме.
Размера го взимам според ръста ми, не съм имала проблем досега.

# 13
  • Мнения: 959
Мразя ги.Когато се налага да съм с пола слагам силиконови чорапи.

# 14
  • Мнения: 2 116
Немога да си го представя!  newsm78 Пък и поли не нося!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт