КъдЕ си сЛАГат мъЖЕтЕ таТУирОВКи

  • 1 457
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
След темичката на rorrr искам и аз да попитам за мъжките татуировки Mr. Green не ме корете Blush
Ние с МирОто искаме отдавна да си направим, но все нещо ни възпрепятства - като бяхме студенти - паричките  Mr. Green а сега времето, цените тук са  #Crazy преди това бременноста ми и бля..бля....та на въпроса... Mr. Green

Той иска да си направи тату от вътрешната страна на ръката, започваща от лакътя и надолу по продължението на ръката (отвътре), т.е. доста големичка и най-вече дълга.От темичката на rorrr, а и не само, знам, че по-добре би било да не е на много видно място, а да може да се "заличава" за да не омръзва или пък да не я вижда човек всеки ден Mr. Green ....да, ама...как да го убедя да не е там newsm78
Дайте предложения моля за по тайничко местенце newsm78

Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 035
ами моя мъж има на крака...от вътрешната страна на десния....точно под кокалчето на глезена....доста е секси,макар да е един обикновен скорпион (зодията му.....доста тривиално)

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз се сещам за едно скришно място, ама там много боли.. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 622

 На моят мъж му е на лявата ръка, над лакътя и под рамото, в този участък. От външната страна е. От вътрешната много боли мисля аз  Stop


Аз съм виждала татуировки на гърдите, на и около рамото до лакътя, на глезените, на гърба(целия), в областта на лопатките.

# 4
  • Мнения: 7 430
Аз се сещам за едно скришно място, ама там много боли.. Mr. Green

Я казвай бързо къде Wink

# 5
  • Мнения: 27 524
Точно над мястото, където се разделят бузките на дупето - хем е тайно, хем не е болезнено, хем на жената, с едни хубави прашки и плитки дънки, може уж небрежно да й се види  Peace

# 6
  • Мнения: 5 299
Аз се сещам за едно скришно място, ама там много боли.. Mr. Green

Я казвай бързо къде Wink
Е, не ми казвай, че не се сещаш Wink Може даже да си татуира TaXI Mr. Green - ще те вози безплатно Joy
Точно над мястото, където се разделят бузките на дупето - хем е тайно, хем не е болезнено, хем на жената, с едни хубави прашки и плитки дънки, може уж небрежно да й се види  Peace
Блонди, за мъже говорим бе моме, Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 639
Където му харесва на МирОто - там . Не го разубеждавай за нищо  Wink

Мъж ми има малко над слабините ,вляво, едно зайче play boy- спомен от казармата .  Simple Smile
 И другата е на гърба в зоната на дясната плешка  Grinning

# 8
  • Мнения: 27 524
Ние с МирОто искаме отдавна да си направим

Предлагам общо местенце, бре, Бейби, и изтъквам предимствата за жената  Wink

Общи условия

Активация на акаунт