Къде има такива гривни?

  • 2 394
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Страшно искам да си купя от тези гривни, които са едно цяло, по-дебели и едри (ама го обясних  ooooh!)

Нещо подобно




Но не съм виждала по магазините такова нещо  Rolling Eyes

Ще ми се да  е дървена гривната или ако е пластмаса, да е някаква хубава, от модерните, не кичозна  Rolling Eyes

В каталога на Манго имаше златиста и сребриста такива гривни, мисля, че струваха около 35 лв  Thinking

# 1
  • Мнения: 6 417
Бубо, какви ги измисляш и ти по никое време? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 393
Ако майка ти още не е заминала, кажи и да провери в Target:
http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_4/602-4972908-0427 … p;asin=B000ES3MTE
http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_15/602-4972908-042 … p;asin=B000EHYLOK
http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_8/602-4972908-0427 … p;asin=B000FECCUW
http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_11/602-4972908-042 … p;asin=B000E2CX9U
В магазина всъщност има много повече и мисля, че повечето са намалени. Даже в Walmart ги има подобни, а в моловете пък във всеки втори магазин. И навсякъде са на sale.

# 3
  • Мнения: 27 524
Бубо, какви ги измисляш и ти по никое време? Mr. Green

Тъй, де, и аз това се чудя  Thinking Толкова пари за гривни... аз вчера си наумих да си купя два хубави и качествени сутиена и сърцето ме заболя на касата, ама си струва. Ама 35 лева за гривна...дето да не е златна или сребърна...Бубе, само да си казала пак, че в хладилника ти е бяла тишина  Joy

# 4
  • Мнения: 7 430
Много скъпи в това Манго бе....в Цинго няма ли по-евтинки newsm78

Тук са около 10-15$ и както е писала MrsG, навсякъде са на разпродажба Wink
Да идвам в Бг и да продавам си мисля newsm78 все ще изкаря нещо Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Бубе, като ги гледам какви са , не може да ги няма в китайския департамент! Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Виж и в Мода Бар Peace аз от там си купувам дрънкулките

# 7
  • Мнения: 5 622
Бубо, какви ги измисляш и ти по никое време? Mr. Green

Тъй, де, и аз това се чудя  Thinking Толкова пари за гривни... аз вчера си наумих да си купя два хубави и качествени сутиена и сърцето ме заболя на касата, ама си струва. Ама 35 лева за гривна...дето да не е златна или сребърна...Бубе, само да си казала пак, че в хладилника ти е бяла тишина  Joy

Aми именно! 35 лв за гривна.....  Stop

Аз там и чанта за обувките си намерих, но е голяма точно една педя и струва 89 лева! Дали ще ги дам, как мислите?  Joy

# 8
  • Мнения: 27 524
Много скъпи в това Манго бе....в Цинго няма ли по-евтинки newsm78

 Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 5 622
Виж и в Мода Бар Peace аз от там си купувам дрънкулките

Това къде е? Само в София ли го има?

Тукашните магазини за масови бижута са пълни с големи боклуци  Sick Не бих си купила каквото и да е от тях. Веднъж ходих и гледах "бижута" в такъв магазин. Ами то от километър им личи, че са проста пластмаса  Stop

# 10
  • Мнения: 9 063
Бубе, не знам дали при вас имате, ама тука гледах такива гривни (и всякакви подобни, дървени и от други материали, различни големини и цветове) в Индийския магазин. За цена обаче не погледнах, щото се бях захласнала по други бижута, но гривните определно ми хванаха окото...

# 11
  • Мнения: 3 447
И аз мисля, че по индийските магазини има... Аз си бях харесала една подобна, но беше сребриста, към 15 лв беше май.

# 12
  • Мнения: 5 622
Бях гледала някакви гривни в един индийски магазин на центъра, но видях само от тези малките, тънките гривни, които се носят по много, разни такива шарени. Нямаше от тези масивните  Rolling Eyes

Ще взема пак да видя  Rolling Eyes

Иначе си търся нещо изчистено, но да ми грабне окото. Трудно ще обясня как точно си я представям "моята" гривна. Но бих си купила и от тези, които показах в първия си постинг. Те са цветни и биха отивали на доста неща  Wink

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Виж и в Мода Бар Peace аз от там си купувам дрънкулките

Това къде е? Само в София ли го има?

Тукашните магазини за масови бижута са пълни с големи боклуци  Sick Не бих си купила каквото и да е от тях. Веднъж ходих и гледах "бижута" в такъв магазин. Ами то от километър им личи, че са проста пластмаса  Stop

Мда, май в София само има. Единият магазин е на Витошка, има в ЦУМ и в Мол-а на Стамболийски. Има много добри попадения.
 За скъпо незнам. Аз пък бродейки из Мол-а и радвайки се, че има най-сетне отново магазин на Evita Peroni , доволно връхлетях с цел закупуване на шноли и фибички и бая се потресох.

# 14
  • Мнения: 5 622
Виж и в Мода Бар Peace аз от там си купувам дрънкулките

Това къде е? Само в София ли го има?

Тукашните магазини за масови бижута са пълни с големи боклуци  Sick Не бих си купила каквото и да е от тях. Веднъж ходих и гледах "бижута" в такъв магазин. Ами то от километър им личи, че са проста пластмаса  Stop

Мда, май в София само има. Единият магазин е на Витошка, има в ЦУМ и в Мол-а на Стамболийски. Има много добри попадения.
 За скъпо незнам. Аз пък бродейки из Мол-а и радвайки се, че има най-сетне отново магазин на Evita Peroni , доволно връхлетях с цел закупуване на шноли и фибички и бая се потресох.


Съгласна съм с каквото казваш за Евита Перони. Преди сякаш не бяха толкова скъпи нещата им  Rolling Eyes Сега са направо  #Crazy

Аз си купих от там само една шнола за коса, да си прибирам бретона. Харесах си и още една, но не ми се даваха 27 лв  Shocked Stop

Общи условия

Активация на акаунт