Лаборатория "Анаста" какво ще кажете?

  • 1 319
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Снощи споделих проблемите си с малчуганите пред моя близка и тя ми препоръча тази лаборатория.
Тя предполага, че тези упорити сополи освен на алергична основа, могат да бъдат и на наличието на стафилокок и твърди, че там правели изследвания за стафилокок и лечението било резултатно.
Искам да чуя и вашите мнения за въпросната лаборатория..

# 1
# 2
  • Мнения: 487
Във форума има много теми, в които се дискутира Анаста. Менията са преобладаващо отрицателни, въпреки че има и 1-2 добри отзиви.
След като попрочетох, се отказах от тяхното лечение, въпреки, че го бях започнала и за мен, и за сина ми.

Ако искаш да си сигурна в резултата, по-добре отидете на изследвания в лабораторията на ЦЕнтъра по заразни и паразитни болести на Я.Сакъзов или в която и да е лаборатория, която прави микробиология на носен секрет. По-добре да се лекуваш с АБ, в който знаеш какво има, а не с тяхното лекарство, което никой не знае какво съдържа и никъде няма описание.

Успех!

# 3
  • Мнения: 261
има ли и други майки ходели на изследвания в тази клиника,че ние пак сме със сополи и този път твърдо съм решила да отида, ама малко се притеснявам от това по-различно лечение

# 4
  • Мнения: 3 456
Аз съм ходила там за себе си преди около година. Изследването не е на секрет, а се взема кръв и се изследва стфилококовия титър ( нивото на стафилококи в организма). Моят беше 4, което се оказа доста високо. Броя на ваксините зависи от този титър. Ваксините са подкожни и са болезнени- бият се през три дни. Аз да чукна на дърво май съм доволна. От тогава по антибиограмите , които съм си правила не са се появявали стафилококи, но пък сега имам по гърлото стрептококи, таке че и аз не знам със сигурност какво да ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт