Белези-как могат да се махнат???

  • 1 030
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Имам питанка някой знае ли нещо друго освен КОНТРАТУБЕКС за белези????
Дори народно да е но да има ефект?

# 1
Ами и аз съм ползвала Контрактубекс и съм доволна.Използвай лятото да се поизпечеш това също помага.А иначе си имах от пубертете едни сериозни белези от акне,за които ми помогна една козметичка от Шумен някакъв разтвора салицилова киселина поръчваше от аптеката, но това си е личен патент нейн, маже се проблемната зона няколко пъти до пълно излющване.Старо средство,но много помаги.Е това бе преди 3 год. сега може да работи и с по-съвременни продукти, които обаче не винаги са толкова ефикасни.

# 2
  • Мнения: 3 886
То за синът ми става въпрос на капачката му падна коричката и ме е страх д ане остане белег,сега в момента е розово.

# 3
А извинявай аз мислех,че е за теб, ама че съм несъобразителна.Мажи му крачето с вода в която си варила смрадлика,купуваш я от аптеката.За да зарастне по-бързо.

# 4
  • Мнения: 3 886
То е зараснало но  розовото седи като белег така имаше и на  ръката и си остана белег #Crazy smile3518 smile3506

# 5
  • Мнения: 99
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.

# 6
  • Мнения: 3 886
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.



ще ти бъда безкраино благодарна Heart Eyes Mr. Green  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 8 917
Има еднин друг медикамент за мазане- Мадеказол.
От нар. медицина- мехлем, приготвен от цвят на невен и свинска мас, но не знам рецептата. Ако има интерес, мога да попитам и да я напиша. Става и за изгаряния, рагади, напукани пети и т. н.



ще ти бъда безкраино благодарна Heart Eyes Mr. Green  bouquet  bouquet
Медеказол Peace
А кремчето с маста и невена майка ми го приготвя като в разтопената чиста свинска мас "запържва" невена. След това то си изстива и се сгъстява Peace

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 696
 newsm10 Контрактубекс и смес от невен

# 9
  • Мнения: 1 942
Tова със маста и невена го имам в хладилника, но след като е паднала вече коричката няма как да помогне  Cry Ако кърмиш още мажи белега с кърма. Пробвала съм го, но веднага като е още прясна раната и много бързо и без следи заздравява.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 722
Ползвала съм само Медеказол. В аптеката последният път (след Варицелата на Дияна) ми казаха, че Медеказола и Котратубекса били еднакви. Не съм гледала съдържанието на Котратубекса, не мога да потвърдя горното.

Общи условия

Активация на акаунт