къде си давате дрехите на химическо?

  • 3 304
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте,
бих желала да чуя вашите мнения и препоръки за добро химическо чистене в София. Преди години бях доволна от едно химическо в центъра на София на ъгъла на Екзарха, близо до банята, но сега там ми е малко далече и незнам дали не са качили цените и съответно занижили качеството. Вие къде си давате дрехите на химическо?

# 1
  • Мнения: 1 210
Престо на ул. Сан Стефано - много съм доволна. Просто перфектно. Лошото е, че после не ми се мъкнат закачалките по автобусите.

Последния път обаче дадохме в Свежест в Хит Младост. Ами просто ужасно. На всички сака се наложи да прегладя ръкавите, защото явно ги бяха провесили на закачалките още влажни и бяха много зле. Ама понеже са ни удобство като ходим до благоевград явно ще го ползваме от време на време (петък вечер ги оставяме на отиване и в неделя следобед на връщане си ги взимаме). Пък и така винаги сме с кола и е безпроблемно.

# 2
  • Мнения: 93
На "хр.Ботев "и "Пиротска" срещу спирката на трамваите посока ц.гара на отсрещия тротоар ниски цени и качество

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Имах си любимо ателие в квартала, но разчистиха терена за строеж и се премести УсвЕт Confused - кв. Левски, в една пряка зад 130 СОУ.
Аз обаче тъпо и упорито продължавам да ходя там, защото ме разглезиха по отношение на качеството, цените им са доста по-ниски, а и като постоянен клиент с тонове дрехи ми правят и доста сериозна отстъпка.
Ако се наложи да ги сменям със сигурност ще се разоря.

# 4
  • Мнения: 3 835
За мен най-доброто хим. чистене е срещу бл.3 в Зона Б-5. Вярно, не е евтино, но си струва.  Grinning
Там се глади на ръка и няма ръбове като на други места - напр. имам сако от 24 парчета, взех й здравето на жената, но после можех да си го нося поне!

Общи условия

Активация на акаунт