Къде в София могат да се върнат само бутилки от бира?

  • 8 958
  • 7
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
На пръв поглед е малко тъпо, но пък искаме да помогнем на едно момче, което живее на близо. За да не му даваме пари на ръка - събрахме се много хора и мнооого бутилки, само незнаем къде да го пратим, за да ги върне  Grinning
Разбира се, това не е единственото, което ще направим, но от някъде трябва да започнем  Peace

Помагайте къде в София се връщат само бутилки   bouquet

Друг е въпросът колко бутилки от сокове сме събрали, жал ми е да ги изхвърля, май никъде не ги изкупуват  Confused

# 1
  • Мнения: 156
Богата държава сме ех...... май вече никъде не изкупуват. При нас никой не си прави труда да издава нищо, че то заплащането е смешно. Миналата година сина ми с приятелчета бяха събрали хартия, но така и не я предадоха - плаща се по 0,15ст. за килограм. Това си е жива подигравка! Чудя се как живеят тези хора, които само с това се препитават?

# 2
  • Мнения: 101
В магазини "Била" има бутилкомати.Поставяш там бутилки,натискаш копче и ти издава бележка.С тази бележка отиваш на касата и там ти връщат парите.Може би има в други големи супермаркети.Успех Simple Smile

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 933
В магазини "Била" има бутилкомати.Поставяш там бутилки,натискаш копче и ти издава бележка.С тази бележка отиваш на касата и там ти връщат парите.Може би има в други големи супермаркети.Успех Simple Smile
Туй само ако си закупил съответното количество (дано не се лъжа) и то само от определени бири.
Иначе и мен ме вълнува въпроса с изкупуването на стъкло.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Зависи и от вида на бирените бутилки. Преди световното искахме да купим каса бира, като върнем каса празни бутилки, от старите бирени. Мъжът ми обиколи няколко борси за бира и безалкохолни и магазините в района и никъде не искаха бирени бутилки от старите.

# 5
  • Мнения: 1 925
Всякакви бирени бутилки приемат в хипермаркети ХИТ   Peace

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
ха ха ха  сетих се един виц.

Срещнали се трима стари приятели и почнали да си разправят как са:
Първия казал - Ами аз бивам. Завърших висше образование, почнах работа в една фирма, намерих си приателка, много се разбираме и т.н.  newsm10
Втория казал - Ами и аз съм добре. Спечелих от лотарията една тойота. Мадамите се въртят около мен смиатам да почвам собствен бизнес...   car003
Третия - Мънка по носа си мат пиан.  smile3507

След пет години пак се срещат и почват да си разправят:
Първия - Ами аз съм много добре. Завърших второ висше, повишиха ме в работата два пъти, ожених се и чакаме дете...  smile3529  pregnant
Втория - ААА ами аз съм СУПЕР. Отворих си фирма имам си личен бизнес, продадох тойотата, купих си джип, връткам мадамите...    atwork  bombs
Третия - пак пиян  smile3507 

След пет години пак се срещат
Първия - Женен с четири деца, директор на предприятие...  family6
Втория - С проспериращ бизнес...  atwork
Третия закаснява малко за срещата, но пристига с един въртолет - изтъпан усмихнат ...
Другите двама в изумление - АВЕ К'ВО СТАВА С ТЕБЕ... КАК ТАКА...   #Shocked   #Shocked
Третия - Ами върнах амбалажа...  Hug

 rotfImao   smile3532  rotfImbo

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 7
  • Мнения: 552
Един от последните работещи пунктове за изкупуване на бутилки (и всякакви вторични суровини) е на бул. Стамболийски, близо до пазара Димитър Петков  Peace

Общи условия

Активация на акаунт