Лоши памперси "comfort touch premium", на Bayer в Кауфланд

  • 1 159
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 881
Мами, не купувайте памперси "comfort touch premium" /с алое вера/, на Bayer от Кауфланд!!!!

Ние сме с гащички през деня, само за през нощта ни трябва по една бройка, реших да пробвам тези. Детето се подсече зверски, никога не е било толкова ужасно положението!!! Може да е някаква реакция към алое вера, но и самия памперс е ужасен, отстрани има доста наилон, който запарва, модела е тесен, но много дълъг и виси много неестествено.....

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 21:53 от Небесна

# 1
  • Мнения: 245
лятно време е хубаво да се използват само памучни памперси. и аз се уверих в това. различни бебчета, различни реакции. моят се подичаше от Дайперс и Памперс в началото

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
лятно време е хубаво да се използват само памучни памперси. и аз се уверих в това. различни бебчета, различни реакции. моят се подичаше от Дайперс и Памперс в началото

Какви са тези памучни памперси  newsm78

# 3
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Извинявай Небесна, но ти се чудя как се доверяваш на марка която не си ползвала. Продавам памперси всякакви видове и марки и да ти кажа честно тези са от сорта евтини но вършат работа. Е, не на всички както и на теб! Същата фирма Байер имат и друга марка Хепи бебе със същото качество. Не си първата която се оплаква че детето и е подсечено и изприщено. И са ми чудни майките които се оплакват че бебето им е с постоянно зачервено дупе но не обръщат внимание на съставките в памперса или кърпите.
Момичета, просто внимавайте когато избирате непознати марки памперси!

# 4
  • Мнения: 245
ами нали се восят памук и памук и найлон. памучни са Либеро, Памперс, Хъджис, Канбебе, Теско и редица други, чиито имена не си спомням, а и някои от тях не знам. аз лично съм много доволна от Хъджис, защото имат ластиче на гръбчето. на Памперс нямат и понякога малкият е омазан доста нагоре.  smile3521

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма памперс от памук........може би така се водят..........както копринените дамски превръзки........ #Crazy

# 6
  • Мнения: 245
ами тогава от какво се правят?

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ами тогава от какво се правят?

Знаеш ли колко съм се чудила, никъде не пише.....със сигърност е някаква синтетика, като по превръзките...или някаква хартия

# 8
  • Мнения: 245
може, честно казано от "памучните" превръзки се подсичам. добре, че бебоц не е така. а тези, уж копринени, са с някаква гума отгоре или найлон, все тая ми се струва. май бабите с парцали са били по- добре от нас. и ние сме били добре като сани повивали с пеленки. в един сайт гледах някакви перящи пеленки, приличащи на памперсчета, но не знам дали става нещо от тях. може да е плат + найлон

# 9
  • Мнения: 171
Мами, не купувайте памперси "comfort touch premium" /с алое вера/, на Bayer от Кауфланд!!!!

Ние сме с гащички през деня, само за през нощта ни трябва по една бройка, реших да пробвам тези. Детето се подсече зверски, никога не е било толкова ужасно положението!!! Може да е някаква реакция към алое вера, но и самия памперс е ужасен, отстрани има доста наилон, който запарва, модела е тесен, но много дълъг и виси много неестествено.....

Явно си е до самото дете, защото ние сме използвали ве4е 4 пакета от тези памперси (5-10кг) и съм ги купувала от Кауфланд и до сега проблеми не е имало. Пък може и гадна партида да си уцелила  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 881
Да, най - вероятно си е до дете, не е гаранция , че при всички ще стане така, просто исках да споделя. Освен това при нас се оказа нещо като алегрия към пелени по принцип, не конкретно от марката...За щастие вече се оправихме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт