Дали да не сменя АМ?

  • 488
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Предварително моля за извинение,ако темата се повтаря  bouquet

Чудя се от известно време дали да не сменя АМ на малкия за разнообразие?
Започнахме с НАН ХА за застраховка,после продължихме с НАН2(слагам го в пюретата и кашите,понеже се кърмим още).Добре го възприема детето,но прочетох много добри отзиви за Аптамил-а и ми се иска да го пробваме...Вие какво ще ме посъветвате,по-сладък ли е,защото моят син май не е голям фен на сладкото,какви са му предимствата,е,и недостатъците,(освен това ,което изчетох от темата за сравнение състава на различните АМ)и т.н.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не. Няма смисъл. Бебетата на този етап нямат нужда от разнообразие. Смяната на млеката не е безобидно и не е препоръчително, освен когато дадено мляко не се възприема добре от детето. Щом си пие НАН и няма проблем, продължавай си с него. И то е хубаво мляко  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 572
Както ти е казала Блонди, щом го приема добре, не мисля, че трябва да го сменяш. Аз ги смених 3 пъти, докато накрая купих Аптамил, на своя глава. Но ние не понасяхме другите. Аптамилът наистина е хубав.

# 3
  • Мнения: 8 505
И моят съвет е да не го сменяш.Не знаеш как ще му подейства другото мляко.Дъщеря ми определено си напати от смяна на млека,затова ти поднасям отговора от тази гледна точка.

# 4
  • Мнения: 1 448
Не е хубаво да се сменят ей така за разнообразие  Naughty По добре недей  Hug

# 5
  • Мнения: 6 390
Чудя се от известно време дали да не сменя АМ на малкия за разнообразие?
за разнообразие за себе си сменяй яденето, но на малкия НЕ Naughty Wink

# 6
  • Мнения: 2 897
Благодаря ви,убедихте ме Hug
В стремежа си да осигуря най-доброто за бебето си стигам до такива чуденки като за млякото,за това и питам,да не свърша някоя глупост Wink

# 7
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви,убедихте ме Hug
В стремежа си да осигуря най-доброто за бебето си стигам до такива чуденки като за млякото,за това и питам,да не свърша някоя глупост Wink
А какво не харесваш на НАН? newsm78 Гери беше на НАН - ХА /като вас - за застраховка/, след това на НАН - 2 и в момента на Нестле джуниър - определено й харесват всички Peace

# 8
  • Мнения: 2 897

 А какво не харесваш на НАН? newsm78 Гери беше на НАН - ХА /като вас - за застраховка/, след това на НАН - 2 и в момента на Нестле джуниър - определено й харесват всички Peace

Всичко ми харесва PeaceНАН ХА му беше малко горчиво на вкус и променяше вкуса на пюретата,за това му се мръщеше,но пак си го ядеше.С НАН2 нямаме проблеми Grinning(просто повече отзиви за Аптамил съм чела,отколкото за НАН и реших,че е по-предпочитано)Вече няма значение,защото си продължаваме както до сега Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 000
Понеже сподели ,че кърмиш
Защо слагаш АМ в пюретата и кашите
Изцеждай и слагай кърма Simple Smile

Иначе не е добре да сменяш АМ освен ако не се налага , но това е ако е на АМ ......ако е само за пюретата.....не знам

Общи условия

Активация на акаунт