на ясла в Бургас

  • 545
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравейте всички! темите за яслите са коментирани многократно, но за последно доста отдавна и съвета на модератора беше да започна най-добре нова тема с линк към старата, но нещо май не се справям Thinking казваше се Ясли-Бургас...някоя мама от бургас, чието дете е посещавало ОДЗ "Звънче" в Славейков (ако не греша е до у-ще А. Страшимиров), може ли да напиши своите впечатления за яслата, че ние ще тръгваме най-вероятно сега от средата на септември и ми е доста притеснено как ще се справяме Sad

# 1
  • Мнения: 1 035
а аз искам мнения за яслата в селото на М.рудник ОДЗ-9 "Делфин"  Praynig

# 2
  • Мнения: 742
здравейте всички! темите за яслите са коментирани многократно, но за последно доста отдавна и съвета на модератора беше да започна най-добре нова тема с линк към старата, но нещо май не се справям Thinking казваше се Ясли-Бургас...някоя мама от бургас, чието дете е посещавало ОДЗ "Звънче" в Славейков (ако не греша е до у-ще А. Страшимиров), може ли да напиши своите впечатления за яслата, че ние ще тръгваме най-вероятно сега от средата на септември и ми е доста притеснено как ще се справяме Sad

Моята щерка беше там- само добри отзиви.  Детето ходеше със желание, лелите и сестрите са много мили. Не мога да кажа една лоша дума.  Естествено, когато контактува с много деца, все ще прихване я някой сопол, я вирус, но то е неизбежно. Иначе съм много доволна.

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
и мойто дете ходеше в звънче.като цяло съм доволна,е някои от персонала не са за там,но повечето стават.проблема при нас беше,че трудно свикна и много боледуваше.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
аз пък за яслата в Лазур ,мисля ,че "Щурче" се казваше

и на нас ни предстои от октомври  , за сега имам противоречиви отзиви

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
аз пък за яслата в Лазур ,мисля ,че "Щурче" се казваше

и на нас ни предстои от октомври  , за сега имам противоречиви отзиви


 Мартин ходи там, остава му още съвсем малко - от другата седмица ще е вече на градина. Доволни сме - и ние, и той. Ходи с желание, има си и любими и не толкова любими лели- нормално. Слушат музика, пеят песнички, рисуват. Извеждат ги сутрин на двора, следобяд са по верандите. Преобличат ги когато са  много потни, напишкани или изцапани. Тук там имат по някоя изцепка за Торбалан, но не е страшно Wink- той поне не го приема сериозно и го спомена между другото, така че явно не им го набиват като основен възпитателен принцип . Не съм го взимала никога с неизбърсано дупе примерно, със синини и следи от шамари също, питам непрекъснато за всичко и то си казва детето - нищо притеснително не ми е разказал досега, разпитвала съм го и как ги наказват - казва ми, че трявало малко време да седи мирен на столче. Още на две момичета от форума децата са там ( може и повече да са, аз за тях знам ) - и двете са доволни.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Благодаря mam4e , дано и аз да съм доволна

# 7
  • Мнения: 15
благодаря на marianamama и ellyst за отговорите...много ме успокоиха...въпреки, че не знам кое наистина ще ме накара да спра да се притеснявам за детенце...сигурно мнооооо ще плачем и доста дълго време като си го знам какъв е глезанчо....той ще плаче вътре, а аз отвън Cry. досега само бабите са го гледали, а те с перце го галят. колкото и да им говоря да държат дисциплината, смисъл няма...но не мога да им се сърдя...като не мога сама да си го гледам... а и от болести се притеснявам, защото от пролетта до сега и изкарахме две тежки ангини и сега се опитвам да го закрепя с имуностимулатори...ще пробваме с яслата, пък ще видим...

Общи условия

Активация на акаунт