На колко години

  • 1 459
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Са компютрите ви? И каква е пределната възраст, до която е по-изгодно да се ъпгрейдва /каква не чуждица, ами гавра с българския/? Предишния го ползвахме 6-7 г. Говоря за домашна употреба - филми, музика, нет, и разбира се най-важното - Форум БГмама.

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много бих искала да знам всичко това, ама на. Мъжът ми непрекъснато ми сменя машината с нова, ако не я смени, ще я ъпгрейдва, ако не е това, ще ми смени мишката с друга или клавиатурата. Сега пък колони нямам, други щял да ми сложи. Обяснявам му, че не искам и на мен не ми трябват таквиз неща, аз само пиша на компютъра и само ми причинява неудобства. Аз съм технически идиот (и пространствен олигофрен) и трудно свиквам с новите неща. Тури ми една нова картинка и ми отиват петнадесет минути в съзерцание и чудене.  Joy
Ужасната истина е, че и на него не му се занимава, но се налага често да си сменя машините и бог знае какво по тях и каквото изостане, отива при мен.  Confused
Ех, защо не беше моден дизайнер, ама на - късмет. Rolling Eyes
 hahahaОсвен, да си сложа машината на главата като шапка, та всички да я видят и завидят.

# 2
  • Мнения: 27 524
На 4, на 2 и на 2 месеца  Grinning

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
5 години. Баба си е направо.

# 4
  • Мнения: 6 315
На около 5 месеца е моят.

# 5
  • Мнения: 888
Единият-на 3 години,другият на 6 месеца някъде

# 6
  • Мнения: 920
Василиса, здравей подобна. И аз съм такъв идиот, ама си нямам мъж. Консултира ме човекът, който се занимава с тези ми проглеми. Голям симпатяга, вярвам му, но все пак...

Ерика, баба, баба, ама баба знае...

Блонди, твоите са младежи. Предполагам, че твоят е по-новичкият.

Мренка, твоите са пеленачета.

Аз изпадам в ужас, кога ще трябва да се развеждаме и да купувам нов. 

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Делчо /Дел-ът ми/ беше на 4. Много ме кефеше, че е черен  и с хоризонтална кутия. Ама спря да ме кефи Mr. Green и си замина...Този е на около 3-4 месеца, не помня точно newsm78 Но вече го мразя, няма да оцелее толкова...

# 8
  • Мнения: 920
Делчо /Дел-ът ми/ беше на 4. Много ме кефеше, че е черен  и с хоризонтална кутия. Ама спря да ме кефи Mr. Green и си замина...Този е на около 3-4 месеца, не помня точно newsm78 Но вече го мразя, няма да оцелее толкова...

Глезла Wink

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Компютърът е на 3 год. (почти) Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 155
Почти на 3г.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
На 1 г.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Неее, глезла ще съм, ако си сменям колата или, недай Боже, мъжа...Пък този го изплащаме година. Те са сметнали хората - следва нов Mr. Green

# 13
  • Мнения: 920
Мъжо ли изплащаш? Колко ти е лизингът на колата? Един приятел така казваше Уредих подаръците за следващите 5 г. Купил на жена си кола на лизинг - за 5 г.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами, колата я платихме от пари "на джЕб", мъжО е с изтекла гаранция, няма кой да се върже тепърва да го плаща.
Та за компа ставаше дума Joy

Общи условия

Активация на акаунт