Завиждат ли ви приятелките ?

  • 12 499
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Е ,това е въпроса.
Завистта усещате ли я като такава или личи по други признаци?

# 1
  • Мнения: 1 492
Не ми завиждат и не съм усещала завист, иначе нямаше да са ми приятелки вече.

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Надявам се - не!  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 888
Нямам от тия "големите" приятелки дето през ден са ти в къщата ,само 2 момичета с които си пия кафето от време на време  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 155
Не знам  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 9 846
Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad

# 6
  • Мнения: 13 512
Определено-НЕ!От форума усещам  една такава нескрита завист от Маленна, но ч преживявям- все пак не ми е приятелка Laughing

# 7
  • Мнения: 2 849
Не ми се вярва .Имам повече познати и по-малко верни приятели .С годините се пресяват кой е истински и кой е насреща в труден момент .Аз също не завиждам ,бих казала ,че се радвам на успеха на другите и винаги е от сърце .

# 8
  • Мнения: 334
Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad
Това имах предвид,как да разберем,че ни завиждат.

# 9
  • Мнения: 3 091
Ако ми завиждат, значи не са в списъка на близките приятелки. За останалите хич не ми пука.
Нямам такива сетива - не разбирам кога ми завижда някой, кога им върти интрижка...

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам много малко приятелки, достатъчно интелигентни и специални хора са, за да проявяват такава дребнавост.
Според мен завистта е присъща на елементарни, първосигнални хора.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мисля...подбирам си приятелите, все пак Wink

# 12
  • Мнения: 1 492
Как да разберем,че ни завиждат?
Според мен ще си проличи. Отношението им ще се промени, ще има някоя и друга злобна забележка, може и приказки зад гърба ни.....разни такива неща.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не, доколкото знам поне Mr. Green. newsm78Ама щом са приятелки, би трябвало да не завиждат Thinking.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Не, приятелките ми точно не ми завиждат.

Общи условия

Активация на акаунт