Маска за изрусявани коси

  • 548
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мацки,знаете ли друга маска за изрусявани коси,освен тази на Ейвън с матиращ ефект,която имаха,но вече я няма. SadОстанах доволна от нея и си търся нещо подобно.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Най-добрата маска за изтощената коса е тази със зехтин, 2-3 капки водка, 1 жълтък и малко мед- 1 чаена лъжичка. Всичко се разбърква и се нанася върху косата. Престоява 1 час и после се измива с топла вода, като нанасяш шампоан 3 пъти. Ефекта е поразяващ.
 Аз съм блондинка от години и съм купувала какви ли не скъпи маски от цяла Европа. Нищо не може да се сравни с естествения зехтин - повярвай ми!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Косата не ми е изтощена.Тази маска е лилава и има матиращ ефект.Просто след изрусяване да не ти жълтее цвета ,а да е по-сивеещ.
Благодаря за маската ще я пробвам,но търся нещо конкретно! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 324
Чоча, върви в магазина за козметика за коса на "Алабин", срещу съдебната палата, едно ултра малко магазинче, но има от пиле мляко и има поне 5 вида балсами и маски с матиращ ефект. Аз съм си купувала 2-3 вида и бях доволна от всичките, ама марка, убий ме, не помня  Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 936
аз наскоро си купих на gliss kur-маска с някакви перли за кафява коса,не може да няма и серия за руса.трябва да провериш в магазините,маската не е лоша  Simple Smile
п.п. купих я от Несебър

# 5
  • Мнения: 27 524
В средата е лилавата маска за матиране и за махане на жълтия отенък, обаче не знам дали ги има в Бг  Thinking Много съм доволна от нея  Peace

# 6
az sam polzwala na cosmofarma imat stra6ni akwa maski i sa s absolutno naturalni sastawki.eto ti saita na cosmofarma www.cosmofarma.it a firmata w bg moje da ti prati katalog s bg cenite koito sa 5-rno po ewtini za bg.poiskai si kataloga na emeil tomisrt@abv.bg. pak za informaciqta 6te po4erpi6 Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт