Магазин за дамаски във Варна

  • 7 815
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 905
Много моля кажете ми адреса на някой готин магазин за дамаски във Варна!
Предварително благодаря!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 769
Единственият, за който се сещам е на 'Сливница' - между сп. 'Нептун' и 'Лятно Тракия', до училище 'Братя Миладинови'...
Ще следя темата - дано има и други предложения..

# 2
  • Мнения: 769
Сетих се още един - на Осми Приморски полк, от Червения площад като тръгнеш към Общината - в дясно се пада, до аптеката. Там правят и калъфи за мебели мисля...

# 3
  • Мнения: 547
Не знам дали е готин, но съм виждала, че продават дамаски в магазина за платове, който се намира в подлеза на ЖП гарата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 569
На бул. "Съборни", около 19-21 номер, не се сещам кой е точно. Има табела на сградата а самия магазин е навътре в тунел - доста голям избор има
В мебелна палата, също преди време имаше дамаски, скоро не съм ходила там.

# 5
  • Мнения: 8 905
Благодаря ви много! Hug

# 6
  • Мнения: 446
Дамаски продават и срещу училище "Кирил и Методий", на същата фирма има магазин срещу Образцов дом /по диагонал надолу по "Бенковска"/

# 7
  • Мнения: 3 960
Сетих се още един - на Осми Приморски полк, от Червения площад като тръгнеш към Общината - в дясно се пада, до аптеката. Там правят и калъфи за мебели мисля...

Е такова *животно* няма Crazy поне от три години със сигурност Peace Живея там и със сигурност няма!
1.В подлеза на ЖП Гарата и в двата магазина има.
2. С/у завод дружба има магазин за платове и дамаски
3.На пазара на Чаталджа отзадната страна където се плаща тока и водата- до него има барче-магазин за детски играчки и после е  магазина
4. и този на 'Сливница' - за сега за други не се сещам newsm78

# 8
  • Мнения: 446
Забравих този на центъра, до "Валентина" - като се тръгне по "Цар Симеон" надолу към гарата, отляво до магазините за дрехи втора ръка. Има съвсем малка витрина, навътре е голям.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Има един на Цар Освободител срещу детската кухня.

Общи условия

Активация на акаунт