Някой чувал ли е нещо и посещавал ли е ИПСМП"ИНТРОСПЕКТ"?

  • 4 645
  • 5
  •   1
Отговори

Анкета

За първи път ли чувате,че има такъв метод за диагностика?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 08 сеп 2006, 19:26

  • Мнения: 44
Здравейте!Имам брошура за този център за нелинейна диагностика/не знам какво означава това/ и лечение.На брошурата още пише-най-новото в медицинската технология-апаратура за спектрален анализ.Пише още че това е нов уникален метод за диагностика,експресна цялостна картина на даден орган или на целия организъм,разработена от Институт по приложна психофизика гр.Москва,Русия,притежава Евросертификат.Моля ако някой знае нещо за това да ми каже какво точно представлява прегледа,дали е надежна тази диагностика?Въобще всичко,което ми кажете по въпроса ще ми е от голяма полза.Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 44
Явно не трябваше така да се казва темата.В интернет намерих адреси и за други такива центрове,а аз си мислех,че е само този.Повече ме интересува дали има смисъл да се посети подобен център явно не е популярен метод за диагностика,защото с тъсачката тук не можах да намеря нищо по въпроса-какво е нелинейна диагностика?Моля ви ако някой знае нещо по въпроса да ми пише.Майка ми е много зле ходи при какви ли не лекари правиха и какви ли не изследвания и не могат да кажат защо е толкова зле.За това искам да знам дали може да се доверим на някой от тези центрове?

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 19:53 от cvetelina81

# 2
Аз съм чувала за този метод на диагностика, даже съм ходила. Действително прави цялостна диагностика на организма. На мен ми показа заболявания, които са потвърдени от традиционната медицина. Лекарят който прави диагностиката е практикуващ лекар в Медицинска академия и в цялата работа няма нищо шарлатанско. Моят съвет е да отидете там на преглед. На мен помогна, пожелавам ви и на вас да помогне. Това е моето мнение.

# 3
  • Мнения: 44
Благодаря за отговора!Майка ми го посети този център.Остана много доволна,наистина е точна диагностиката.Вече е много по-добре.Човек като знае какво да лекува и е много по-близо до напълно възтановяване и  аз съм решила да се прегледам,но нещо не събирам достатъчно кураж.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 546
А къде се намира този център или каквото и друго име да има??? newsm78 Питам защото не бих отказала и аз едно посещение..дали може и за деца да става??? newsm78

# 5
  • Мнения: 44
Ето тел. за контакт с този център:02 952 59 65,02 951 61 92,088 890 25 48,адреса е:гр.София,ул."Софийски герой"3,бл.1,вх.В.Трябва първо да се обадиш да си запишеш час.Доколкото знам преглеждат и деца.Потърси в www.gbg.bg с търсачката и за други центрове,аз преди бях намерила.

Общи условия

Активация на акаунт