Бебетата ви имат ли режим на спане?

  • 4 675
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Моето бебе е на 6,5 месеца. Сутрин дремва 2 пъти, на обяд малко по-стабилно и в късния следобед понякога. Срещнах една позната и тя ми каза, че трябвало да изградя режим за спане на бебо,както тя направила още с новороденото си дете  newsm78, защото като тръгнел на ясла кой щял да го търпи да спи когато си иска?! И другото - да го будя като заспи и да няма "той така иска" или "ама как така ще го будя". Важен бил режимът! Вие какво ще кажете? Нали не греша? Или?..... Thinking

# 1
  • Мнения: 8 505
Не съм и налагала никакъв режим,тя сама си го създаде.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Моя син спи сутрин преди обед и след обяд към 2 часа отново заспива. Да ти кажа, не съм му налагала някакъв режим, той сам си го създаде. Инече аз много държа на съня след обяд, защото той остава до около 7 годишна възраст и твоята приятелка е права до някаде, но живот и здраве ще се научи да спи в яслата с другите деца. Все пак сте още малки, не се претеснявай!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 019
Не съм и налагала никакъв режим,тя сама си го създаде.
и ние така

# 4
  • Мнения: 748
Не съм и налагала никакъв режим,тя сама си го създаде.
и ние така
и ние  Peace
а това на детето да му се спи, а ти да го будиш си е направо  ku-ku newsm11

# 5
  • Мнения: 8 917
Не съм и налагала никакъв режим,тя сама си го създаде.
Така сме и ние  Peace

# 6
  • Мнения: 98
"режим за спане " що за глупост е това . как се прави и аз да се науча.

# 7
  • Мнения: 1 448
А тя самата спазва ли режим? Никакви режими не му налагам  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 9 855
Не знам дали мога да кажа,че аз създадох режима на децата ми,но определено допринесох за него.На около 7-8месечна възраст започнах да слагам бебчо да спи сутрин към 9,30 и следобяд към 14ч.Не съм насилвала-слагам в леглото,завивам и излизам от стаята.Според мен когато детето има създаден определен режим то е по-спокойно някак,не знам,поне с моите деца беше така.Това обаче насила не става,не може да го сложиш да спи,ако то реве и се тръшка.Ако обаче го сложиш,завиеш го,дадеш му някоя любима играчка и го оставиш на спокойствие,много вероятно е да си изгради някакъв режим.

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
"режим за спане " що за глупост е това . как се прави и аз да се науча.

Точно така!

# 10
  • Мнения: 2 897
Не съм налагала режим на моя бебчо,а още повече съм против да се буди заспало дете Naughty
От около два месеца спи 2.5-3 часа следобеден сън,но това той сам си го утвърди,без моя помощ-добре дошло ми е Grinning

# 11
  • Мнения: 1 503
И ние имаме нещо като режим,но Хрис сам си го установи Peace
Аз съм За Свободата във всяко отношение(не свободия дее)

# 12
  • Мнения: 992
що за глупост да будиш заспало бебе  #Crazy
мойта беба сама си направи следния режим заспива на обед за половин час и към 4 заспива за още час два и това е , но не съ е учила , тя сама така си го направи от два месеца и вечер заспива в 9 най късно до сутринта

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
"режим за спане " що за глупост е това . как се прави и аз да се науча.

 Peace newsm78

# 14
  • Мнения: 3 478
Нямаме режим, не съм налагала такъв, нямам и намерение. Малката спи когато иска.

Общи условия

Активация на акаунт