подарък- кола?бръм-бръм!

  • 1 132
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да подаря на мъжа,когото обичам,  кола #Shocked-декоративна Gift,тоест умален модел на мерцедес,бмв или някоя др. прекрасна марка.... jump
Много ви моля за мнение и съвет едновременно smile3523-искам да ме опътите за някой/може би детски/ магазин или фирма дори..самата колична не трябва да е от онези най-малките,но да не е и голяма/струва ми се от тези,които съм виждала,4е колкото са по-големи,толкова по-несъвъшенни изглеждат/
АКО имате опит или мнение дори-пишете ми,той е манияк   на коли car003и мисля,4е ако намеря нещо подобно-ще го зарадвам newsm17  !

# 1
  • Мнения: 2 657
Моя мъж си купуваше от детските магазини или от ОМВ-за сумата от 30 до 60кинта,за сметка на това мен ме болеше сърцето.
Колите найстина са много готини,даже някой той самият си ги сглобяваше.Могат да им се отварят вратите,задния и предния капак.Абе яко са направени Peace
Ние си имаме колекция от БМВ,костенурка,доч,мерцедес и ощееееее..........

# 2
  • видин
  • Мнения: 358
сина ми (на 22 години е) има радиоуправляем мерцедес, който дори превключва светлините - къси -дълги! много е хубав. става за подарък, но май беше много пари - така и не ми каза колко.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз купих на мъжа си едно BMW с радио управление.Ехееей каква радост беше,като малко дете Simple SmileЦените са от 16лв. нагоре.Мисля че във всеки по-голям детски магазин ще намериш.Успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 35
 offtopic разликата между големите мъже и малките момченца ?
 - цената на играчките

# 5
  • Мнения: 2 657
offtopic разликата между големите мъже и малките момченца ?
 - цената на играчките
newsm10

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Моя мъж си купуваше от детските магазини или от ОМВ.....
Колите са на Burago - по принцип има в различни мащаби и колкото по-голяма е - по-точно са възпроизведени детайлите, съответно е и по-скъпа. У нас има 4-5, които таткото уж купува за големия син Laughing И нашите са от OMV newsm10
Виж тук - http://www.bgbazar.com/cat.php?cid=124
                http://www.ecosway.com/ecosway/mall_subcat1.jsp?cat1=1355&ca … &cat_length=3

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 10:54 от ЕлиТ

# 7
  • Мнения: 2 657
Да на Burago са Peace-но найстина са много хубави Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 440
В Мола, на Стамболийски, в книжарницата на 3 етаж ( Сиела мисля), има също такива колички:) Даже и на мен ми харесват:)

# 9
  • Мнения: 5 103
offtopic разликата между големите мъже и малките момченца ?
 - цената на играчките
Peace

# 10
  • Мнения: 1 312
Да на Burago са Peace-но найстина са много хубави Wink

И аз съм им фенка.
Подарявала съм на брат ми такива-Ламборгини и Порше май беше newsm78

Общи условия

Активация на акаунт