Дали ще вдигнат цените на бяла/черна техника от 1.09 ?

  • 934
  • 9
  •   1
Отговори
  Мами и татковци, нещо не потвърдиха, че ще скочат с 20% ел. уредите както беше гръмнало в пресата наскоро. Имате ли инфо??

# 1
  • Мнения: 1 427
Ще стане ясно само след 2 дни, няма смисъл да умуваме от сега дали ще стане Peace

# 2
  • Мнения: 1 205
Нали уж от 01.07 щяха да ги вдигат заради еко таксата, а се оказа че 2 седмици по-късно не само, че не ги вдигнаха ами и промоции пуснаха ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 953
Вчера четох, че ще ги вдигат.

# 4
  • Мнения: 990
И аз бях чула ,че ще ги вдигат цените!

# 5
  • Мнения: 211
на мен един управител на един такъв магазин ми каза, че ще ги вдигат. Да отбележа, че аз не съм му потенциален клиент, т ане ми го е казал, за да ме привлече като такъв.

# 6
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Заради въвеждане на еко такса за битови отпадъци, цените на бялата и черната техника ще се покачат от 1-ви септември, но с различен %. Едни с 20%, други с 3% приемрно. В зависимост от килограмите на съответната техника. Това знам аз.

# 7
  • Мнения: X
При положение, че вече има лицензирана организация за оползотворяване на електронен скрап, което ще рече, че вносителите, които се включат в нея ще плащат символична екотакса, повишаването на цените на уредите с повече от няколко лева ще е вид спекула. Според мен големите вносители и вериги няма да вдигнат цените си, а и отлагането на наредбата беше точно, за да се направи организация и да няма драстично повишение.

# 8
  • Мнения: 1 612
Е ние пак сме наопаки на света!  smile3515
В цял свят цените падат, а тук се вдигат!
Е това не ме учудвам никак даже.
ЛУДА ДЪРЖАВА!

# 9
  • Мнения: 7 640
цените се вдигат според теглото на уредите- пропорционално, т.е. повишението е на кг.
Ще бъдат засегнати по-евтините марки повече в сравнение с по-скъпите, з-то теглото на уредите е приблизително еднакво.

Общи условия

Активация на акаунт