Отговори
  • Мнения: 5 622

 Романтични ли сте и какво правите за да подхранвате нуждата си от романтизъм, ако любимият не може да откликва винаги и не смогва да задоволи тази ви потребност?


Знам, че сме обсъждали подобни теми, но в тази искам да разбера какво правите вие лично за да се чувствате романтично  Wink


Аз пускам нежна музика, която автоматично ме настройва на такава вълна. На този етап като я слушам си мисля за нещо, което е недостижимо, но ме зарежда положително и до някъде ми набавя положителните романтични емоции от които имам нужда по много....


Правя това само когато съм сама.  Peace

А вие имате ли такива потребности и задоволявате ли ги както само вие си знаете ?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Ох,според мъжа ми аз съм прекалено романтична Confused,ходела съм по небето,не по земята.Обичам да седя на терасата и да слушам щурчетата вечер.Доскоро/докато живеех в столицата/това не ми се отдаваше,затова сега наваксвам с пълна сила.И обичам да го правя съвсем сама,без мъжа ми,без децата.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Да не намери песента на Браян Адамс , а  Crossing Arms  Whistling

С таз тема ме целиш по "мазола"
Непоправима романтичка съм  Embarassed, нищо, че не ми личи  Blush
Обожавам когато имам време сама да гледам любими филми които знам на изуст или да пусна любима песен и да я въртя до припадък   Hug
Страхотна темичка   bouquet

# 3
  • Мнения: 5 622
Да не намери песента на Браян Адамс , а  Crossing Arms  Whistling



Не съм, но нали ако я намерим, ще я споделим в темата за целта, споко  Wink  Hug



.И обичам да го правя съвсем сама,без мъжа ми,без децата.

Така и аз..........

Щурчетата и аз ги слушам, но по-скоро ми действат успокояващо  Grinning

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Едва ли има по-малко романтичен човек от мен...


Нежна музика не слушам- падам си по хард
Свещи- не ми харесва миризмата, асоциирам ги с погребение
Вино мразя- и бяло, и червено
Откъснати цветя не харесвам
Също и да ми пали някой цигарата- да не съм саката?
И да ми отваря вратата- по същата причина.
Ягодите ги обичам чисти- без сметана
Хайверът вони
От шампанското боли глава
Всички звезди са ми еднакви
От секса на плажа получих алергия от комари

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 23:43 от Erica

# 5
  • Мнения: 334
Бях най - романтичния човек на света.Но............сега не съм чак толкова.Макар че като се замисля ако съм на друго място в друго време може би.
При сегашните обстоятелства романтиката ми се стопи някъде между печката пералнята и т.н.

# 6
  • Мнения: 2 897
Непоправима романтичка съм,въпреки,че много фактори(така да ги нарека)се опитват да ме заличат като такава и да ме трансформират в нещо друго,ама аз не се давам(нали съм овен-трепя ги с рогата Mr. Green)Потребностите си ги задоволявам като съм сама,най-често с хубава музика-така се отприщва въображението ми и се пренасям в мой си свят където всичко е прекрасно и точно такова,каквото искам да е и само аз си го разбирам.Зареждам се с положителна енергия и сякаш олеквам(най-сполучливите ми рисунки са се получавали в такива моменти).Невероятно е усещането за мен и не ме интересува,че някой ще го сметне за смешно,такава ще си бъда и на стари години...
не знам дали личи,ама съм страшно тъжна в момента

# 7
  • Мнения: 2 697
Романтична съм... Embarassed Имам нужда от моята си самотност понякога (не самота, а именно самотност), така или иначе дори и любимият не винаги успява да откликне на моите потребности...а и не винаги може да ги разбере. Но аз все пак имам нужда точно от това време, в което, като вас, да си бъда сама с моята любима музика, примерно със запалени ароматни свещи, мислите и представите ми и това да е абсолютната завършеност за мен...

Зори, не тъжи, докато те четях и на мен ми стана тъжно заради твоето чувство в момента...недей...cry

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пускам нежна музика, която автоматично ме настройва на такава вълна. На този етап като я слушам си мисля за нещо, което е недостижимо, но ме зарежда положително и до някъде ми набавя положителните романтични емоции от които имам нужда по много....


Правя това само когато съм сама.  Peace

Правя абсолютно същото!

# 9
  • Мнения: 7 430
И аз съм към отбора на РомантичкИТЕ

Обичам да си пусна хубава музика - МадонНа най-вероятно или нещо италианско Wink и да си пиша в дневника  Peace да си запаля поне една свещичка или понеже сега като съм в къщи имам си една мишка Hug да не ми позволя да бъда романтиЧка - отивам в парка, лягам на тревата и се заглеждам в небето

Така се зареждам с енергия, която по-късно ми зарежда батериите в къщи да не лудна Mr. Green

Хубаво е човек да е романтик Peace

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Непоправима романтичка съм,въпреки,че много фактори(така да ги нарека)се опитват да ме заличат като такава и да ме трансформират в нещо друго,ама аз не се давам...
И аз се вписвам към същата категория Peace, включително и рогИ нося, само че Телешки Grinning

# 11
  • Мнения: 1 052
И аз съм романтична, плача на филми, и въздишам дълбоко, ако чуя любима песен или видя баба и дядо да се целуват като тийнейджъри.
Самозадоволявам се в тази насока, защото имам потребности. Правя си хубавото, паля си свещите, водя си се на ресторант, пускам си филмите и си се гушкам.

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Точно на Браян Адамс слушам в момента.Нагласих си само нея да ми повтаря и се чувствам хем щастлива,хем малко тъжна. А текста ме кара да настръхвам.Другия месец имаме първа годишнина от сватбата и съм на еднаааа романтична вълна.Всъщност ми се иска мен да ме изненадат и почвам едни фантазии и даже ми се родиха доста добри идеи.Една от тях ще е изненадата за съпруга.
Ако искате да си свалите песента я има в темата за Мр 3.Аз си я исках там.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз съм романтична, плача на филми, и въздишам дълбоко, ако чуя любима песен или видя баба и дядо да се целуват като тийнейджъри.
Самозадоволявам се в тази насока, защото имам потребности. Правя си хубавото, паля си свещите, водя си се на ресторант, пускам си филмите и си се гушкам.

...и си обличам рокля, което е сигурен знак за околните, че ми е хубаво едно такова Flutter

# 14
  • ГО
  • Мнения: 3 955
http://uefa.data.bg/Music/Foreign/Brian%20Adams%20-%20Have%20You … d%20A%20Woman.mp3
Заповядайте.  bouquetЗа всички които обичат тази песен.

Общи условия

Активация на акаунт