Какво знаете със сигурност?

  • 1 914
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
темата ми е продиктувана от едно интервю. Преди години Опра Уинфри интервюира Майкъл Джексън и му зададе следния въпрос:
"На 34 години си, какво знаеш със сигурност?"
Та, това ви питам и аз вас - от погледа на възрастта ви - какво знаете със сигурност.
За протокола - отговора на Джако беше много интересен - той каза, че все още се учи, че живота е едно безкрайно училище..........
Моят отговор на този въпрос е горе долу като неговия - не мисля че знам нещо със сигурност, живота винаги може да ни изненада - за съжаление, не винаги хубаво.
вие сте Wink

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Кой беше казал "Аз знам, че нищо не знам"?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Малко клише, ама единственото, което знам със сигурност е, че един ден ще опъна спиците...

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За нищо не мога да съм сигурна...
За Бога, та аз проспах дори раждането на децата си, как да съм сигурна Wink

# 4
  • Мнения: 2 212
Че няма нищо сигурно  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 195
Малко клише, ама единственото, което знам със сигурност е, че един ден ще опъна спиците...
ами знаеш - а ако дотогава науката напредне дотолкова, че започнат да ни франкенщайнстват(има ли такава дума newsm78) Wink

# 6
  • Мнения: 2 353
  Че няма нищо вечно - нито добро, нито лошо. И че тютюнопушенето е вредно.

# 7
  • Мнения: 6 167
Аз няма да оригиналнича като Майкъл Джексън.
Знам страшно много неща.
32 години съм на тая земя, би било безумно да кажа, че знам, че нищо не знам
Да не съм картоф.
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
ами знаеш - а ако дотогава науката напредне дотолкова, че започнат да ни франкенщайнстват(има ли такава дума newsm78) Wink

И ти си права... Wink
И да виснем във форума завинаги... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 195
Lennie не става въпрос колко неща знаем, а колко неща знаем със сигурност
а и въпроса не е буквален - да знам със сигурност, че сина ми спи до мен в момента, и знам със сигурност колко пари имам в протмонето, но не знам със сигурност, ама абсолютна и неоспорима сигурност дали случките, емоциите, преживяванията, отношенията ми с хората в минало, настояще и бъдеще са такива, за каквито си ги представям или си мисля че знам че са Peace
поне за мен това е нещо интересно над което се замислям и за това го споделих с вас............всъщност над много неща се замислям, задавайки си този въпрос Thinking
Naty голямо обновяване я чака mamma тогава - горката Joy

# 10
  • Мнения: 5 500
Кой беше казал "Аз знам, че нищо не знам"?
.... и за това съм философ, а вие и това не знаете!
Сократ.

# 11
  • Мнения: 1 416
Със сигурност познавам себе си...  Знам и че животът си следва своя ред, има задължителни неща за всички ни, нали знаете - всичко тече, всикчо се променя и все същото остава...  Grinning
Претендирам и, че знам много за хората, защото са ми интересни мислите, мечтите и постъпките им.
А, и както пее в момента Роби Уилямс в слушалките ми - "I know that life won't break me"...  

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Темата е необятна и си мисля, че знам доста неща със сигурност Simple Smile
Например, че злобата, глупостта, простотията и т.н. у хората са безгранични каато разбира се и добротата и човечността у някои  Hug
Знам със сигурност как се казвам, как ми е ЕГН-то, адреса си ..............до утре мога да изброявам, но признавам, че и доста неща не знам. Та ние не знаем дали ще сме живи следващите 5 секунди та друго ............ Thinking
Ами това ми роди тиквата в тази късна доба  Crazy

# 13
  • Мнения: 5 468
Знам със сигурност, че мъжа ми ме обича и че дъщеря ми е от мен:).

# 14
  • Мнения: 2 657
не мисля че знам нещо със сигурност, живота винаги може да ни изненада - за съжаление, не винаги хубаво.

Криска и аз съм на твоето мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт