Химическият пилинг на Avon

  • 1 993
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 052
Момичета, от както родих лицето ми е изключително мръсно. Препоръчаха ми химическия пилинг на Avon, но искам да чуя и вашето мнение, все пак и двете бурканчета към 60 лв. отиват. И ако се сетите нещо за свиване на пори, което да е ефикасно, и да не е на Клиник, че много скъпо.....

# 1
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз не съм го ползвала ,но моя приятелка си го беше поръчала преди време и каза , че и щипело на лицето. Tired

# 2
  • Мнения: 153
Двете кутийки са 27,90 общо. Стигат за един месец, ако лицето не е много проблемно в началото може да се използва през вечер. Аз съм изключително доволна от този пилинг и резултатите продължамат и след като се използват всички тампони

# 3
  • Мнения: 14 486
Двете кутийки са 27,90 общо. Стигат за един месец, ако лицето не е много проблемно в началото може да се използва през вечер. Аз съм изключително доволна от този пилинг и резултатите продължамат и след като се използват всички тампони

 newsm10 подкрепям изцяло. не знам кой ти е казал, че струва 60 лева или си си мислела, че всяка кутия е по около 30 лева.
аз съм го ползвала веднъж, сега през есента ще си го поръчам пак, защото ефектът е добър при прилагане 2 пъти годишно. първите подобрения ще ги видиш още след около 10-тия ден. тлябва да знаеш обаче, че го препоръчват за жени над 30 години, но пък ако кожата ти е така проблемна може да го ползваш.
естествено най-добрия вариант е в козметичен салон, ама там струва около 300 лева и ти обелват кожата много яко. този продукт на ейвън е много щадящ и естествено че ще щипе - това означава че действа, нали излющва кожата /макар и много нежно и фино/.

# 4
  • Мнения: 266

 newsm10 естествено най-добрия вариант е в козметичен салон, ама там струва около 300 лева и ти обелват кожата много яко. този продукт на ейвън е много щадящ и естествено че ще щипе - това означава че действа, нали излющва кожата /макар и много нежно и фино/.
Четох, че химическият пилинг, правен в козметичните салони, след време изтънява кожата. Въпреки че моментния ефект е отличен. Така че химическия пилинг в домашни условия е по- щадящ, т.е. киселините не са толкова силни.Важно е да се подбере момента за пилинг. В никакъв случай лятото, защото ще се получат пигментации. Есента е подходящо време.

# 5
  • Мнения: 131
Не зная колко щипе този на Avon / непременно ще го пробвам /, но съм си правила в козметичен салон и имах чувството, че са ми подпалили лицето  #Cussing out. Всичко трае секунди,ама е доста неприятно. Не си довърших препоръчителните 4 процедури, понеже времето доста се затопли и нямаше как. След месец-два пак ще пробвам Peace

# 6
  • Мнения: 271
Двете кутийки са 27,90 общо. Стигат за един месец, ако лицето не е много проблемно в началото може да се използва през вечер. Аз съм изключително доволна от този пилинг и резултатите продължамат и след като се използват всички тампони
Какъв е този химически пилинг на AVON? Нещо съм пропуснала.. newsm78

# 7
  • Мнения: 537
Този пилинг може ли да се използва за други части на тялото: гръб, деколте? Той против бръчки ли е (както пише в описанието му) или за избелване на кожата от петна, защото все пак е пилинг, а не лифтинг?

# 8
  • София
  • Мнения: 10 302
Този пилинг може ли да се използва за други части на тялото: гръб, деколте? Той против бръчки ли е (както пише в описанието му) или за избелване на кожата от петна, защото все пак е пилинг, а не лифтинг?
Момичета има си тема за Ейвън, няма смисъл да се пускат други Wink

Пилинга е за лице, но ако искаш може да се мажеш където си поискаш, просто един комплект тампони(киселина+неутрал.) няма да ти стигнат, предвиден е за лицето.
Не е за бръчки, а по-скоро за изравняване на тена, аз съм много доволна от него и го ползвам септември-октомври и март, не е подходящ за летните месеци.

# 9
  • Мнения: 151
Моето лице е с проблемна кожа - имам белези и черни точки. Поръчала съм си го. Като направя един месец процедури ще пиша какъв е бил ефектът.

# 10
  • Мнения: 3 835
Този продукт ме запали дотолкова, че по-късно станах и представител.  Sunglasses
Лицето ми беше на дупки, с много пигментации, абе, ужас. Twisted Evil Още след първия цикъл видимо се подобри. Аз си правих процедурите през ден и не съм имала неприятни усещания. Досега 3 сезона съм го ползвала и всеки път е все по-добре.  Тази година мисля да си правя Микродермабразиото - останали са ми само пигментации. Порите ми се посвиха също.

Приготви си около 50 лв. - за Химическия пилинг, за крема Клиникъл.
А през деня задължително по-висок фактор - напр. 25, с УВА защита също. (аз си взех Anew Alternative SPF25 - той е 27,90лв.)

# 11
  • Мнения: 668

[/quote]Четох, че химическият пилинг, правен в козметичните салони, след време изтънява кожата. Въпреки че моментния ефект е отличен. Така че химическия пилинг в домашни условия е по- щадящ, т.е. киселините не са толкова силни.Важно е да се подбере момента за пилинг. В никакъв случай лятото, защото ще се получат пигментации. Есента е подходящо време.
[/quote]

Наистина кожата изтънява Tired

# 12
  • Мнения: 3 760
При майка ми резултатът беше противоположен - лицето й стана релефно и гадно.... След 10 дена върнахме пилинга...

# 13
  • Мнения: 6 618
и аз съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт