пак за фиксовете?

  • 1 395
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Купила съм нов фикс на Маги за спагети Болонзе/ май така беше newsm78/
Правила ли го е някоя от вас. Вкусни ли са? Да следвам ли инструкциите или да по импровизирам малко? Thinking

# 1
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Този не съм го ползвала ,но по принцип винаги импровизирам с фиксовете и не следвам сляпо инструкциите Peace

# 2
  • Мнения: 1 101
Ние правихме тези спагети. Спазвах инструкциите и се получиха страхотни. Мъжа ми не спира да ми мрънка да му направя отново, но на мен ми бяха доста тежички, та все не ми се приготвят. Вкусни стават, да Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Само веднъж съм купувала фикс за спагети, май на Пикантина беше, е станаха като супа от спагети, по упътването го правих и стана много течно, а и на вкус отврат  Sick
Ще взема да пробвам на Маги, щом казвате, че стават вкусни, щото вкъщи много обичаме спагети.
А как импровизирате?

# 4
  • Мнения: 3 211
Фиксовете на Маги винаги ги спазвам точно, защото ме е страх, че ако импровизирам няма да се получи. А пък така, ако не се получи ще обвинявам Маги. Ама досега винаги са ми се получавали нещата, пробвала съм май всичко без пълнените пиперки, защото не готвя такива.

# 5
  • Мнения: 732
Правих съвсем скоро спагети Болонезе. Спазвах точно инструкциите и станаха страхотни. Сосът е невероятен. Колкото пъти сама съм си го правила никога не е ставал толкова вкусен.
Мисля обаче, че може да се импровизира с каймата и спагетите, т.е. аз последния път вместо спагети сложих макарони на Стела (панделки). Стана много вкусно, даже повече ни хареса от спагетите. Също така вместо кайма може да се сложи някакво пушено месце, бекон или друго. Въпроса е соса да се приготви без изменения Mr. Green

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 17:23 от vickey

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Единият от фиксовете за спагети го пробвахме и стана страхотно Laughing. Не помня кой от видовете точно взех но беше от варианта им с кайма. Другият изискваше прясно мляко и шунка а нямах такива под ръка.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
Много ви благодаря ще ги направя тези дни / по инструкциите/ и ще докладвам

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 926
Вчера правих от фиксовете на Маги за спагети Карбонара. Стана много добре- спазвах инструкциите.  Но следващия път ще сложа още малко шунка Peace

# 9
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Значи първият път съм правила Болонезе спагети ,  а днес правих Карбонара. Лично на мен и на мъжо не ни харесаха толкова Карбонара. Някак са ми тежки и мазнички че и безсолни бяха, а на другият фикс всичко си ми беше точно по вкуса. И двете рецепти спазих точно.

# 10
  • Мнения: 382
само малко захар може да се добави към фикса за болонезе,защото се усеща един кисел,оцетен вкус-това,ако не използвате фикса за спагети ,а като сос за друго ястие.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
Направих спагети но Карбонара, не са лоши, малко наистина безсолно стана но всичко си изядохме!

Общи условия

Активация на акаунт