За съвпаденията

  • 2 457
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Хрумна ми такава тема, защото днес се получи съвпадение.
Преди време се запуши мивката и три дни си стоя запушена, нито препарати, нито ръчкане с тел, нито вакуум, нищо не помогна. Тогава мъжО беше в командировка в София.
Днес мивката е запушена отново, а мъжО е в командировка в София.
 Joy   Joy   Joy
Предполагам, че ще се отпуши като си дойде, както стана предния път Thinking

Кажете си вашите съвпадения, ако са ви се случили такива.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
По Законите на Мърфи му викаме ние - когато измием колата, винаги вали!  Grinning При миенето прозорците имам подобни съвпадения....

# 2
  • Мнения: 534
Да ми падне батерията на телефона и да ме потърсят точно тогава за нещо много спешно  smile3516

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Комшията чука на вратата винаги като се разхождам из къщи по гащи.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
А Мърфи е бил оптимист, както всички знаем.
 Ти може да си със запушен мивка, а аз съм по-зле - със запушпен кенеф - детенцето мило и любимо натика ароматизатора сносно навътре и голяма забава ни очаква, мдааа.

# 5
  • Мнения: 1 284
това за прозорците просто е винаги
daffodil да не те вижда отнякъде комшията та затова да звъни hahaha

# 6
  • Мнения: 1 533
Точно вчера ми се случи егати съвпадението, даже си помислих как няма такава тема да се разпиша (егати съвпадението, анджи Crazy)

Правя тук ежедневно едни неща, за които сътворявам потребителско име с парола, стотици съм избълвала досега. За паролите ползвам една програмка "password provider" и съм я настроила да вади 7-символни пароли от букви и цифри. Щях да падна, когато ми се повтори една парола и не ми я прие системата. Направо паднах, абсолютно точно, едно към едно, програмата избълва същата парола - малки - големи букви и цифри - 7 на брой, в абсолютно същия ред. Да взема да пусна тото!

# 7
  • Мнения: 3 405
Програмата ти генерира ли случайни числа, по 6 бр.? Може да уцелиш джакпота Grinning

# 8
  • Мнения: 83
Да !Най редовно става авария и спират водата точно когато съм си боядисала косата smile3511

# 9
  • Мнения: 3 323
Най редовно ни канят на сватба или друго емко на пари събитие точно когато се връщаме от почивка и са се натрупали сметки .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
От два месеца насам винаги когато облека един бял понталон+бяла блузка задължително вали проливно Rolling Eyes Simple Smile.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
винаги когато отида на заведение с една определена рокля, се опитват да ме цакат със сметката и панаирът е ужасен след това  Confused

# 12
  • Мнения: 3 371
Връщайки се от почивка преди 3 год ,точно преди рождения ми ден , се развали хладилникът и получих хладилник като подарък ; сега , месец след почивката ни и точно преди рождения ми ден се развали пералнята ooooh!А аз исках обувки за подарък! Mr. Green





# 13
  • Мнения: 2 768
Говоря по телефона с една позната и гладя. В разговора, тя ми казва, че й е гръмнала ютията. В този момент гръмва и моята в ръцете ми.  Confused

# 14
  • Мнения: 2 495
По Законите на Мърфи му викаме ние - когато измием колата, винаги вали!  Grinning При миенето прозорците имам подобни съвпадения....
И при нас е така Peace
Друго, за което се сещам-телефона винаги звъни, когато имам много работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт