Вие спечелихте 60 000 лв. Рийдърс Дайджест

  • 5 432
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Та значи,преди седмица получаваме писмо,че може живущия на нашия адрес,написан точно .... ж.к.,бл№,вх.,ет.,ап....  да спечели 60 000лв. и много други награди.Днес получаваме второ писмо,че за да спечелиш тези пари и още куп награди единственото условие е да купиш някаква книга за 39лв плюс 3 лв.разходи.
Вие получихте ли такива писма!?
Даже и някакъв ключ са пратили в писмото!?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Поразрови назад и потърси теми за "Рийдърс Дайджест".

# 2
  • Мнения: 14 488
Та значи,преди седмица получаваме писмо,че може живущия на нашия адрес,написан точно .... ж.к.,бл№,вх.,ет.,ап....  да спечели 60 000лв. и много други награди.Днес получаваме второ писмо,че за да спечелиш тези пари и още куп награди единственото условие е да купиш някаква книга за 39лв плюс 3 лв.разходи.
Вие получихте ли такива писма!?
Даже и някакъв ключ са пратили в писмото!?

ние сме получили засега само първото. съмнително ми е доста ама ще видим.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, но явно не си чела внимателно. Можеш до участваш в томболата и без да закупиш книгата. А за да спечелиш, единственото условие е не да я купиш, а да имаш огромна доза късмет Laughing
В зависимос от вида на ключа /общо 3 вида/ участваш в томболата за една от 3-те марки коли.
Общо взето всичко е обяснено - сядай и чети.
Лично аз си закупих книгата и съм доволна. Има уникални фотографии.

И нищо съмнително няма. Това е много голямо и сериозно издателство, което е избрало този начин за реклама, явно типичен за САЩ, но за тук - подозрителен.

Аз получих само едно писмо - доста голямо, с бланки за участие в различните томболи, като в зависимост от това дали купуваш книгата или не ги изпращаш в съответния плик с Да и Не.

# 4
  • Мнения: 9 685
Лично аз си закупих книгата и съм доволна. Има уникални фотографии.

И нищо съмнително няма. Това е много голямо и сериозно издателство, което е избрало този начин за реклама, явно типичен за САЩ, но за тук - подозрителен.

Книгите наистина са страхотни. Дори и да не получиш награда, вече си спечелил като си ги купил.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
"Спечелих"... дойде ми и големия червен плик с ключа от квартирата, где деньги лежат.
Да пускам или да не пускам - това е въпросът!

# 6
  • Мнения: 491
Може да са прекрасни книгите. Ама това ли е начина! Може ли едно издателство, което претендира, че е сериозно, да прибягва до такива завоалирани методи - мен ме карат да се чувствам като кретен поради следните причини:
1. Ти си щастливец! Ти спечели първия тур от томболата! - а са напускани във всяка пощенска кутия на входа
2. Самото обръщение много ме подразни - "До живущия на еди кой си адрес" , а претендират, че е лично обръщение , и за тежест даже са сложили собственоръчния подпис на някой си дето бил нещо си
3. За да участваш в томболата - вярно, че може и да не купуваш, ама попълни всички документи, разкажи как се казваш, къде живееш и още разни анкетки, дето ми струва, че не е редно да ги разправям на тоз и на оня. Има си закон за личните данни, ама нашата съседка не знае за него.

И така. Дори да са прекрасни книгите, така няма да си ги купя  #Cussing out  

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Толкова объркано е написано писмото - изобщо се изгубих - какво трябва да им пратя и какво не... за да 'спечеля'.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В нашия вход се размотава едно писмо с ключ, което си го прехвърляме по кутиите.  Mr. Green Аз лично не го искам, като гледам - и съседите не се натискат.
Знам си, че от лотария няма да спечеля, трябва да се трудя, уви.
Е, 60 000 с писане малко трудно ще докарам.  Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
В нашия вход се размотава едно писмо с ключ, което си го прехвърляме по кутиите.
Мда... първото Строго поверително писмо беше адресирано точно до нас, а второто - Голям Червен Плик - до живущия на този адрес, т.е. 8 апартамента... койт' си го хване първи, или на когото го пусне пощаджийката в кутийката...

# 10
  • Мнения: 6 992
Нашето писмо се беше за нашия апартамент и съответно в нашата кутия и честно - не видях такива писма по другите кутии (щото нали съм подозрителна и надникнах), а блокът е много голям. Както и да е - по другите входове може и да има. Ние ще го пратим, но още се чудим за книгата - на мен ми се иска да я вземем, ама баща ми нещо не ще Rolling Eyes А по принцип , ако не я получа така,има ли друг начин да я купя?

# 11
  • Мнения: 693
ясно каква била работата  Close аз получих само първото писмо уж строго поверително а без име на подател само адрес  #Crazy и ми се видя странно че не искат пари за нещо си но явно това е на втора стъпка  Laughing дали има още будали да се врзват на такива неща и да пращат пари на бедни душици  #2gunfire

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
ясно каква била работата  Close аз получих само първото писмо уж строго поверително а без име на подател само адрес  #Crazy и ми се видя странно че не искат пари за нещо си но явно това е на втора стъпка  Laughing дали има още будали да се врзват на такива неща и да пращат пари на бедни душици  #2gunfire
Ама, Вики, никой не иска пари бе душа... Просто тъп американски начин за реклама. По принцип писмата с име са адресирани и разпратени до по-заможни люде /от къде черпят инфо не знам/. Явно като са попривършили списъците, са започнали да разпращат и на по-широк кръг по адреси.
До колкото знам, книгата може да се купи и от книжарницата, а по някой канал мернах реклама за нея, в която се даваха и тел. за поръчка.

# 13
  • Мнения: 490
Я, не съм била само аз .... Hug

# 14
  • Мнения: 1 120
Аз пък без да им попълвам всичките там документи (2 пъти получавах от тези с ключа и ги хвърлях,) получих писмо , че съм се класирала за третия тур на томболата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт