Изследвания за ясла- къде по ЗК

  • 480
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815
много ще съм ви благодарна, ако някой може да ми каже къде има лаборатория, която прави изследванията за ясла по ЗК.

# 1
  • Мнения: 592
Миналата седмица правих на дъщеря ми ,в ХИ на Сливница и Опълченска.Отидох с направление но се оказа,че вече се плаща 11,50 лв.Въпреки това,после проверих в други лаборатории и се оказа ,че в ХИ-то е доста по евтино( мисля,че в Цибалаб е 24 лв)

# 2
  • Мнения: 376
Направихме иследванията в нашето ДКЦ и след това на регистратурата срещу 2 лв. на парче ( говоря за изпражненията и лентичката която се лепи на стъклото ) за два дни ги занесоха и върнаха от лабораторията.   

# 3
  • Мнения: 688
Аз пък искам да попитам кога са необходими такива изследвания - само когато детето за първи път ще посещава детска градина или след продължително отсъствие (малко повече от 3 месеца).
Питам защото моята дъщеря отсъстваше лятото около 3 месеца и малко повече от детската - тази година ще е предучилищна там и се чудя освен контактната бележка дали ще ми искат и други изследвания? newsm78

# 4
  • Мнения: 376
В нашата градина (ясла) ако детето е отсъствало повече от месец искат всички изследвания на ново но за предучилищната не знам. Обади се по телефона и питай за по сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт