"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 307
  • 802
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"


                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com
fdbm@mail.bg




Телефони за връзка

Росица Букова - 0888 849 803

Мария Милева - 0888 849 932

Гергана Пожарски - 0886 364 561

Ева Димитрова-0887 237 348

Кристина Николова - 0887 862 363

Ефросина Михайлова - 0897 260 968
                                    - 0899 229 083

Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15

Емилия Василева - 0888 509 779



Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0887 906990, 0888 500143

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0889 673038

Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0889 673038
Весела Ставрева - 0889 436844
Юлияна Мицева - 0889522518


Сметка -1043983402
PIB-централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66


Старите ни теми:
Тема 6
Тема 5
Тема 4
Тема 3
Тема 2 (заключена е)
Тема 1 ( заключена е)

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 210
и аз се разписвам!

# 3
  • Мнения: 117
Grinning Е, нека тогава да започнем новата тема с ПЪРВИЯТ ми отчет/малко отчетче/... EmbarassedДнес ходих до Бранимира.Бяхме двете с мама/ОВНЕ ми е майка-някои вече разбраха/.Домът в Люлин е близо до блока, в който живеят родителите ми и сестра ми.Занесохме й някои неща за ядене и грозде.Бебето на Брани-Христо е много сладко човече;беше чисто и добре облечено;мисля,че Брани се грижи с желание за него.Смятам,че добре й обясних колко е важно за бебето да продължава да го кърми,особено при предстоящата му операция!!!Надявам се да се вслуша в думите ми... PraynigКато общо-мисля,че момичето добре се правя,особено като се има предвид къде се намира Crazy-всичко е подредено и чисто!За момента няма нужда от нищо специално, но няма дрехи и одеяла.Мама ще й занесе и от двете утре.Мисля, че зимата ще им е студено-може да занеса една печка-духалка/ако има нужда за друго място в Банкя има на смешни цени такива печки/. MoneyПринципно ще можем често да я посещаваме и да сме наясно с положението и с нужните й неща Simple Smile
Друго не се сещам за момента по въпроса newsm78
Относно акцията-успях да оставя съобщения в по-големите магазини, РЕП и  newsm78 др.места в Нови Искър-надявам се, ако не се втурнат на акцията, то поне да се информират и заинтересуват Crossing Arms
Хайде засега-това е! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 195
Мая Heart Eyes, ще идем ли заедно в събота newsm78
сега да си кажа и тук - утре в Св.Параскева ще бъдат доставени 5 хиляди пампита, различни размери. Уф в събота нещо важно ще ви кажа, но тук немога.
та - вече взимаме пампи на 7 стотинки, напрово ми е адски кеф.
какво друго - чакам в Неделя Медвен и може и да не дойда до Южния, след малко ще звънна на директорката от Медвен. И за тях взех памперси, Роси да ти кажа - ми то аз имам толко пампи и багаж при мен, че едва ли ще им остане място в линейката - просто мазето ми е пълно само за тях, прецени newsm78

# 5
  • Мнения: 117
Heart EyesКриси,няма проблем за събота, ще те транспортирам с удоволствие;ще се до уточним кога да те взема.Аз още не знам дали и мъжът ми ще идва,но това няма значение-все сме за там и сме с кола! Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Emi, няма проблем - така или иначе утре ще ги взема книжките и направо идвам в Славяни. Който иска да вземе и другите ще ги складирам.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 210
Мая и Цеце, много ви благодаря за днес за Брани   bouquet  bouquet
Пиша тук за да го видят пове4е хора! Брани в понеделник влиза с Ицко в Пирогов за операция на бебето  (ще коригират Спина Бифидата). Говорих с Ивет-тя ще ги закара (че беше проблемен пункт). Ще бъдат в болницата 10-12 дни.Обадих се в Пирогов, говорих с лекаря- д-р Захаринов. За детето ще трябва- храна (АМ), памперси и дрехи. За Брани все още не е сигурно, че ще може да се осигури от болничната храна. Аз в понеделник на обяд ще ида да ги видя, ще и занеса обяд и ще разпитам подробно. Проблемът е, 4е във вторник заминавам. Кои от нас могат да се ангажират всеки ден да ходят до Пирогов?? Става дума да и носим по някои сандвич или друго за хапване, да се информираме за Ицетои пр. Другото- едва ли там ще може да му пере дрешките, аз от другия понеделник мога да поема ангажимента, да взимам дрешките и да ги пера и да и ги нося, но от вторник до неделя ме няма Sad
Мисля, 4е не е прекалено голям ангажимент за по половин час на ден, но все пак...Кажете кой кога ще има възможност да ги посещава...Мога да и оставя пари, но се опасявам, 4е не може да си прави сметката и не е най-добрата идея..
До утре мацкииии Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 117
Simple Smile Аз мога да организирам ходене до Пирогов в сряда и петък, но след 13.00h.Имам предвид храна за Брани и каквото има нужда, и взимане на дрешките на Христо за пране и връщане в петък. Еми, ти в понеделник ще разбереш какъв е режимът за влизане и ще се измисли нещо! newsm78 За останалите дни- ooooh!не знам Thinking

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мая и Цеце, много ви благодаря за днес за Брани   bouquet  bouquet
Пиша тук за да го видят пове4е хора! Брани в понеделник влиза с Ицко в Пирогов за операция на бебето  (ще коригират Спина Бифидата). Говорих с Ивет-тя ще ги закара (че беше проблемен пункт). Ще бъдат в болницата 10-12 дни.Обадих се в Пирогов, говорих с лекаря- д-р Захаринов. За детето ще трябва- храна (АМ), памперси и дрехи. За Брани все още не е сигурно, че ще може да се осигури от болничната храна. Аз в понеделник на обяд ще ида да ги видя, ще и занеса обяд и ще разпитам подробно. Проблемът е, 4е във вторник заминавам. Кои от нас могат да се ангажират всеки ден да ходят до Пирогов?? Става дума да и носим по някои сандвич или друго за хапване, да се информираме за Ицетои пр. Другото- едва ли там ще може да му пере дрешките, аз от другия понеделник мога да поема ангажимента, да взимам дрешките и да ги пера и да и ги нося, но от вторник до неделя ме няма Sad
Мисля, 4е не е прекалено голям ангажимент за по половин час на ден, но все пак...Кажете кой кога ще има възможност да ги посещава...Мога да и оставя пари, но се опасявам, 4е не може да си прави сметката и не е най-добрата идея..
До утре мацкииии Heart Eyes


аз ти казах и по тел. ,че четвъртък и и петък мога да й нося храна Hug

# 10
  • Мнения: 4 195
значи за понеделник и вторник ви трябва човек, Еми виж какъв е пропусквателния режим и свиркай Peace

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
значи за понеделник и вторник ви трябва човек, Еми виж какъв е пропусквателния режим и свиркай Peace

аз мога и понеделник,но Еми каза,че тя ще ходи Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 2 210
Понеделник на обяд съм там и ще пусна пълно инфо. Значи остават вторник и евентуално събота и неделя.  bouquet

# 13
  • Мнения: 258
Emi,утре около обяд ще бъда при Брани, ще й занеса препарат против  хлебарли(днес ни помоли) и другите  неща. На лист съм записала всичко за болницата ,което ми каза,ако има нещо още пиши.

# 14
  • Мнения: 1 770
То не е и задължително да се ходи всеки ден при Брани.... Като се занесе храна единия ден повечко, ще има и за после. По-важно е дали ще има и мляко за Ицко - Фризовом.

Момичета, днес ми се обадиха от Центъра, където е Атанаска. Молят ни за помощ за една друга новонастанена майка - Оксана. Тя е с две деца на 1 1/2 год. и 10 месеца. Момичето ще вземе пари чак на 15-ти, има храна за ден два, но ще й трябва храна, памперси, може би дрехи и др. Едното от децата е с астма и алергия. Утре ще ида да ги видя и ще ви пиша повече подробности.

Общи условия

Активация на акаунт