премахване на цвета на кичурите???

  • 1 168
  • 11
  •   1
Отговори
искам да ви попитам, начи направих си руси кичури на косата/трябваше да са сини ама фризьорката оплеска сичко:/ и сего искам да ги махна, но незнам как Sad немога да ги отрежа защото са по цялата коса. да знаете някакъв начин да се отмият с някакъв препарат, да се разтвори боята, дали ако отида в някой фризьорски салон там ще могат да ги махнат...

# 1
  • Мнения: 1 492
Няма махане за съжаление. Боядисваш се цялата в близък до твоя цвят коса и готово.
Чудя се дали има осъден фризьор в България Thinking

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Няма махане,отиди на друг фризьор да оправи нещата.

# 3
  • Мнения: 959
На мен,като ми омръзнат ги плескам с различни цветове шампоан-оцветители.

# 4
  • Мнения: 1 028
То и да се боядисваш отгоре с друга боя тя няма да се задържа дълго и винаги,където е обезцветената коса първо там лъсва и пада боята,кичурите имат  няколко кусура този е единия,а другия е като почнат да израстват корените,ако са ти омръзнали примерно трябва да ги чакаш да си израстат,ако пък косата е като моята почти до кръста има да чакааааме,колко пъти съм ги боядисвала и на 2 седмица тук-там боя,тук там рус кичур се показал полуотмит,полубоядисан..ми кофти.

# 5
  • Мнения: 3 360
Само боя отгоре ще оправи нещата!Може и шампоан-оцветител,но трябва много често да го ползваш,защото бързо се отмива!

# 6
  • Мнения: 8 917
Дори и да успееш с оцветяването, ще е за кратко, защото косата отдолу вече е изрусена - просто трябва по-често да ги боядисваш в сравнение с останалата коса

# 7
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ОООХ и аз искам да махна вече тия гадни кичури-още повече че днес една некадърна фризьорка ми направи косата на нищо newsm45 newsm45 newsm45Направо ми иде да я убия #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 492
Иди да ги матират де, толкова ли е зле?

# 9
  • Мнения: 5 622

 Какъв е точно проблемът? Защо не ги искаш?

# 10
ми не ги искам защото нито ми отиват на стила на обличане, нито пък ги харесвам. тя фризьорката ми каза че няма да станат сини, но ще ги матира и ще имат син отенак ма са си руси. явно единствения начин е да се пострижа мн късо Sad тя и без тва косата ми е къса, нема да има осбена разлика

# 11
  • Мнения: 193
може ли да питам и аз нещо по темата:
понеже съм с кичури и аз и с времето /2мес/  цвета е станал... като с побеляла коса съм. та се чудя дали ще ми хване шампоан-оцветител в/у тях. а какъв /каква марка/ беихте ми препоръчали? щото има и доста боклуци на пазара

Общи условия

Активация на акаунт