Кажете някой хубав по - стар филм?

  • 9 990
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте:)
Днес пускам трета тема, но доста неща ми хвърчат из мозъка...
Много ми се гледа качествен филм и понеже гледам вече почти всичко, което излиза сега, ми се иска да дадете съвет з анякой по - стар, но силен филм.
Бях си свалила "Въздушен конвой" (1997), но се оказа, че съм го гледала...
Идеи? Нямам претенции за жанра стига да е хубав:)
Благодаря ви предварително!  bouquet

Едни от любимите ми са Love Actually, Дневникът на  Бриджет Джоунс, Маркъс, но харесвам и доста други...

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 15:23 от Eli4ko

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Зависи какво ти се гледа. Аз като искам да отморя си пускам някой филм по Джейн Остин и страхотно си почивам.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз също много обичам да гледам стари филми - обожавам комедиите - постоянно свалям филмите на Луи дьо Финес, обичам и филмите с Ален Делон

# 3
  • Мнения: 479
Зависи какво ти се гледа. Аз като искам да отморя си пускам някой филм по Джейн Остин и страхотно си почивам.
Идеята е много добра... Освен за "Гордост и предразсъдъци" обаче не се сещам за друг newsm78 Embarassed.

# 4
  • Мнения: 479
Аз също много обичам да гледам стари филми - обожавам комедиите - постоянно свалям филмите на Луи дьо Финес, обичам и филмите с Ален Делон

А с Ален Делон кой? Луи Дьо Финес не ме забавлява толкова, колкото навремето за съжаление... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
Ако обичаш сръбски филми Черна котка, бял котарак  и  Mi nismo andjeli / Не сме Ангели 1 и 2, скоро ги гледах и се скъсах от смях  hahaha

# 6
  • Мнения: 479
Ако обичаш сръбски филми Черна котка, бял котарак  и  Mi nismo andjeli / Не сме Ангели 1 и 2, скоро ги гледах и се скъсах от смях  hahaha
Мерси Simple Smile Ще пробвам с втория bowuu

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Ето ти и втора серия Mi Nismo Andjeli 2 / Не сме Ангели 2

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
"Да срещнеш Джо Блек" е страшен.Като гледам какво си написала като любими филми, мисля, че и "Raising Hellen" ще ти хареса.

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Зависи колко стар. Едни от любимите ми са "Седем", "Обичайните заподозрени", "Жега", "Усещане за жена"

# 10
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Черна котка бял котарак Peace

# 11
  • Мнения: 8 917
Сетих се за един мноооого стар филм, който като ученичка с приятелката ми изгледахме Н-брой пъти "Мръсни танци" Mr. Green Сега не мисля, че ще ми направи кой знае какво впечатление, но тогава просто се бяхме влюбили в този филм Mr. Green

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Идеята е много добра... Освен за "Гордост и предразсъдъци" обаче не се сещам за друг newsm78 Embarassed.
"Ема" с Гуинет Полтроу, "Разум и чувства"...

# 13
  • Мнения: 479
Идеята е много добра... Освен за "Гордост и предразсъдъци" обаче не се сещам за друг newsm78 Embarassed.
"Ема" с Гуинет Полтроу, "Разум и чувства"...
Ще се поразтърся... Мерси Simple Smile

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Петия елемент и скоро си свалих няколко с Бъд Спенсър и Терънс Хил (носталгия ме гонеше)
Има и едни Г.О.Р.А - турска комедия.....супер ме разпуска, а Черна котка, бял котарак си е класика.
Такси и трите части.
Терминатор-ите

Общи условия

Активация на акаунт