Е, нямаше как да не ви споделя - вятър в кутийка

  • 1 875
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Ето за това се смея със сълзи на очи newsm62  В офиса "спорим" кой е по-"изтрещял", но колегата ни разби като ни показа какво са му подарили от Испания - вятър, затворен в кутийка /като Редбул rotfImbo/ - е това беше капака newsm62
Извинявам се, ако за някой това е нормално, но аз за пръв път го чух и видях и нямаше как да не почна да се хиля....или май наистина сме изтрещяли вече newsm62

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оу май...

# 2
  • Мнения: 4 053
интересен подарък Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Хаххахаха, голям майтап е тва!! Базикът обаче си е бил супер!! Ето, хората не се връщат с празни ръце - имат подарък, и то много личен. ехехеехех

# 4
  • Мнения: 7 474
 Twisted Evil  Дали да не сготвя един вятър довечера  newsm78

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В Париж видях да продават парижки въздух в кутийка

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Хахахаха, дали да не подаря на свеки един такъв ценен подарък  Mr. Green

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861
Тове е супер подарък. Благодаря за идеята!   bouquet  Joy  Joy  Joy

# 8
  • Мнения: 15 619
newsm78
Успокоих се . Имало и по-изтрещели от мен.
Да му се не види, ей за тва нииикогиш нямаше да ми проблесне, ама нейсе, човек се учи цял живот.

# 9
  • Мнения: 8 917
Хаххахаха, голям майтап е тва!! Базикът обаче си е бил супер!! Ето, хората не се връщат с празни ръце - имат подарък, и то много личен. ехехеехех
Доколкото разбрах това си е напълно "сериозен" подарък Mr. Green Имало южен и някакъв друг вятър Laughing Представих си - започваме да затваряме вятър от Витошаааа, от Рупите - да кажем, от Бургас и т.н. и след това полагаме основите на т.нар. "Въздушна терапия":
 При главоболие -  1 кутийка вятър от Витоша се смесва с 2 кутийки вятър от Бургас.
  rotfImbo
И после "парите не падали от въздуха", как не newsm62 rotfImao

# 10
  • Мнения: 8 917
newsm78
Успокоих се . Имало и по-изтрещели от мен.
Да му се не види, ей за тва нииикогиш нямаше да ми проблесне, ама нейсе, човек се учи цял живот.
Оооооооооооооо, има , има Mr. Green Сега се молим на единят колега да вземе другият и да си ходят, че вече не може да се търпи - само се хилим като тикви rotfImbo Но и той се дърпа - студено било на мотора Laughing

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами, нали бяха продавали дъх на Анджелина Джоли в бурканче?

# 12
  • Мнения: 8 917
Ами, нали бяха продавали дъх на Анджелина Джоли в бурканче?
Ооооооооо, не откраднали са ни идеята - току що се бъзикахме, че ще затворим дъха на един от нас в кутийка Rolling Eyes Laughing

# 13
  • Мнения: 5 539
Ами, нали бяха продавали дъх на Анджелина Джоли в бурканче?

Ххахаха, представям си я кака ти Джоли как духа в бурканчета hahaha

# 14
  • Мнения: 3 091
Аз съм подарявала консервени кутии с Парижки въздух! Идеята е супер оригинална.

Общи условия

Активация на акаунт