Искам съвет -да ида ли на почивка в Турция

  • 1 900
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
Здравейте мили мами.От известно време чета разни неща във форума и ми е приятно да общувам с вас.Пускам темата в клюкарника,защото мисля,че тук четат повече хора ,а аз имам нужда от бързо решение на проблема .Та да ви питам вие на мое място ,какво бихте направили ???Имам резервация за почивка другата седмица в Мармарис и цяло лято си мечтая за там ,а сега нещо ме е страх и почти съм решила да се откажа.А пък толкова много ми се ходи(две години ходя и съм очарована)Какво бихте направили вие?

# 1
  • Мнения: 534
Ако не си сигурна дали да отидеш попитай в агенцията дали ще ти върнат парите и си прецени дали ще можеш да почиваш пълноценно или през цялото време ще се озърташ и ослушваш притеснено.
Това не е много съвет но е начин да стигнеш до някакво решение
успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 495
при тези терористични атаки - аз не бих рискувала

# 3
Честно казано и аз не бих отишла  Sad

# 4
  • Мнения: 4 053
при тези терористични атаки - аз не бих рискувала

 Stopи аз

# 5
  • Мнения: 1 065
Ох ,психясала съм от няколко дни на тема почивка.Ходи ми се ,но пък ме е страх .Мъжът ми казва ,че на едно и също място не се случва два пъти да се стрелят ,но знае ли човек.А не си е работа да седим все в хотела(това е почти невъзможно)и цяла седмица да си мислим какво може да се случи,когато тръгнем да се разхождаме.А и близките ни тук ще се притесняват за нас ,та каква почивка ще е това.А за парите -в най-лошия случай ще загубим част от резервацията(около 50 лв.),но мисълта ми е че аз аз цяло лято мечтаех за там ,вече се виждах да се разхождам по крайбрежния булевард

# 6
  • Мнения: 1 065
Милички,май с ваша помощ разумът ми взима връх,но да знаете колко ще ми е мъчно.                           

# 7
  • Мнения: 6 167
Втората ми реплика по темата Турция след атентатите беше " Айде да ходим".
Ще свалят цените, ще вдигнат контрола.
Едва ли вас ще гръмнат.
Това е моето мнение.
Не бих отложила почивката си, освен, ако няма военни действия.
Но , аз съм по-ербап, де.
От друга страна " Страх лозе пази"
Незнам какво да те посъветвам.
Ако имаш притеснения по добре се откажи, отколкото там да се чустваш, като наплашен заек. Peace

# 8
  • Мнения: 6 871
Трудно ми е да те посъветвам, но в нощта, в която имаше бомби в Истанбул, Мармарис и...Анталия май беше ние бяхме точно в Истанбул, на следващия ден сутринта си тръгнахме и чак като се прибрахме разбрахме за тези неща. Не знам дали това те успокоява обаче.

# 9
  • Мнения: 4 978
Втората ми реплика по темата Турция след атентатите беше " Айде да ходим".
Ще свалят цените, ще вдигнат контрола.
Едва ли вас ще гръмнат.
Това е моето мнение.
Не бих отложила почивката си, освен, ако няма военни действия.

Освен това казаха, че атентатите са били в жилищните райони, не в курортната част.

# 10
  • Мнения: 1 065
Ох все повече се ,,шашкам'',както казват децата ми.Кадрите които дадоха от Мармарис са си точно от булеварда край плажа,а бомбата на пристанището и в таксито също ми са много стряскащи.Но пък знам от опит ,че медиите могат така да раздухат нещата ,че от мухата да стане слон.Не мисля за това дали ще е по- евтино или не ,а дали ще ми е спокойно.Иначе вместо да си почина съм в състояние да си докарам някоя невроза от много размишляване и непрекъснато мислене за всичко най-страшно ,което би могло да ни се случи.

# 11
  • Мнения: 1 120
И при нас стои въпросът да ходим ли в Истамбул или не newsm78 Добре, че  не сме направили резервация, защото след атентатите там много се разколебах. Бях си го запланувала за септември...
За сега реших да заменя тази екскурзия с друга дестинация. Ще избирам между Гърция и Македония.
Ооох и аз не знам вече ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 284
и аз незнам май не бих отишла, а ако отида ще умра от страх и ще си проваля почивката няма да можеш да се отпуснеш

# 13
  • Мнения: 1 065
Така е.Мислихме дали да не идем за 1 седмица в Гърция,но съм ходила и не ми харесва толкова ,колкото в Турция и то конкретно в Мармарис.На нашето море не ми се ходи много ,а и средата на септември вече започват дъждове и се застудява.

# 14
  • Мнения: 2 019
при тези терористични атаки - аз не бих рискувала
аз съ6то

Общи условия

Активация на акаунт