Говорите ли си понякога сами

  • 3 604
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Ужас....Днес, докато чистих банята, видях на плочките близо до една тръба една монета от 1 лев.Толкова щастлива от този факт, произнесох на глас:"Уххааа, супер, намерих си левче".В следващия момент, осъзнах че единствената жива душа в нашия апартамент, съм...аз CrazyДа си говоря сама, не ми се е случвало сигурно от 12 клас. Laughing
А вие, говорите ли си сами понякога?Имали ли сте някаква смешна случка, за която да разкажете?

# 1
  • Мнения: 193
Говоря си, при това често! Междудругото това не ми е проблем, защото съм чела, че е нормално при определена категория хора! Няма да споменавам категорията, за да не предизвикам прекалено страстите!

# 2
  • Мнения: 779
Да,често говоря със себе си. Така поне съм сигурна, че разговарям с интелигентен човек  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 417
Често си говоря сама, щото обичам да си общувам с хора от класа Joy

# 4
  • Мнения: 793
Много си говоря, лошото  при мен е, че и като съм сама и като съм пред други хора, които са обикновено колеги и все ме питат: Какво каза ?!?  newsm78, пък аз: Нищо, говоря си сама   Embarassed  hahaha

# 5
  • Мнения: 4 053
Да,често говоря със себе си. Така поне съм сигурна, че разговарям с интелигентен човек  Mr. Green

 newsm53 много ми хареса

# 6
  • Мнения: 221
непрекъснато си говоря сама  Mr. Green  Crazy
според мен няма човек, който да не си говори сам..

# 7
  • Мнения: 9 894
непрекъснато си говоря сама  Mr. Green  Crazy
според мен няма човек, който да не си говори сам..

аз например не си говоря Simple Smile винаги ми е било много странно да си говоря сама Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 416
Не спирам!  Laughing Но на ум...  Wink

# 9
  • Мнения: 141
Не се сещам за конкретен случай,но ми става много смешно,когато пътуваме с колата и приятеля ми започне да прави разни жестове с ръка-така разбирам,че си говори с някой на ум  JoyПитам го "Сега с кой си говориш? " а той  Embarassed и ми казва  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 806
да, случва ми се и ми е интересно - не се среща често толкова приятен събеседник Simple Smile

# 11
  • Мнения: 221

аз например не си говоря Simple Smile винаги ми е било много странно да си говоря сама Simple Smile

ама не мислиш ли на глас?!?

# 12
  • Мнения: 9 894

аз например не си говоря Simple Smile винаги ми е било много странно да си говоря сама Simple Smile

ама не мислиш ли на глас?!?
не, мисля наум Simple Smile Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
не ми се е случвало все още Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 474
Още не съм почнала, но никога не е късно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт