предстои ми лапароскопия

  • 2 828
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
И много съм уплашена, всички казват,че ще мине добре, но аз не се чувствам никак спокойна и уверена в това!

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 200
не съм правила, затова не съм ти много от полза, просто исках да ти вдъхна кураж.
Кога ще я правиш и къде?

# 2
  • Мнения: 415
Аз се надявам другият месец да е моята. Не се плаши, не е страшно  Hug
Разкажи повече, какъв е твоят проблем, къде ще я правиш, при кой доктор?
Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 490
не съм правила, затова не съм ти много от полза, просто исках да ти вдъхна кураж.
Кога ще я правиш и къде?


Другия четвъртък , в Русе

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Всичко ще е наред. Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 415
Диагностична или оперативна?

# 6
  • Мнения: 490
Диагностична или оперативна?

оперативна, заради аборта

# 7
  • Мнения: 415
Не се притеснявай, момичетата с които лежах и бяха след лапаро се възстановиха много бързо и нямаха почти никакви оплаквания. Казват, че се понася много лесно, а и дава ясна представа за състоянието ти. Силно стискам палци всичко да мине възможно най-леко  fingerscrossed

# 8
  • Мнения: 490
Благодаря !  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 716
И за какво ти  тази лапароскопия? Ти забременя естествено. На твое място не бих правила.

# 10
  • Мнения: 553
И за какво ти  тази лапароскопия? Ти забременя естествено. На твое място не бих правила.
И аз мисля същото  Rolling Eyes

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Lali, пухи каза оперативна, не диагностична - явно има проблем
пухи не се притеснявай. На мен ми правиха лапароскопия за махане на киста (ендометриозна). Оперираха ме към 14 часа в петъка и към обяд в събота си тръгнах от клиниката. Може би около седмица усещах слаби болки около местата на дупчиците, и това е. По време на операцията си с пълна упойка и нищо не усещаш. При излизане от упойка само ми беше много сънливо. 
Така че пухи , не се притеснявай - всичко ще е наред. Hug

# 12
  • Мнения: 7 716
Не съм чула да има проблем и продължавам да мисля, че не е необходимо.
Или поне да се направи консултация с друг лекар.
Пухи, ако не забременеш до няколко цикъла след лапароскопия е твърде вероятно да се получат сраствания, които да ти пречат после а забременяването.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, не я плаши. Сраствания стават най-вече от коремните операции, където разрезите са големи.

# 14
  • Мнения: 7 716
Вярно е, но и тук влиза въздух, една от основните предпоставки за сраствания.

Общи условия

Активация на акаунт